Magnesia RED v novém designu obohacená o vitaminy B

8812 zobrazení

Magnesia v letošním roce představuje inovovanou řadu ochucených minerálních vod Magnesia RED. Čtyři příchutě z červeného ovoce – malina, jahoda, brusinka, grapefruit – jsou nově obohaceny o vitaminy B. Celá řada se navíc představí v atraktivním designu.

Magnesia s ochucenou řadou Magnesia RED na trh vstoupila již v roce 2014. Příchutě malina, jahoda, brusinka a grapefruit ale letos můžeme spatřit nejen v novém designu, ale především obohacené o vitaminy B. V Magnesii RED jsou obsaženy vitaminy B3, B6 a B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Spotřebitelé inovovanou řadu Magnesia RED navíc uvidí v novém designu, který vytvořilo studio FutureBrand.

„Naším cílem bylo co nejlépe odkomunikovat benefity produktu, proto jsou umístěny na přední straně etikety v kompaktním bloku s logem řady. Zároveň jsme chtěli posílit vizuální odlišení jednotlivých příchutí, barevný kód jednotlivých příchutí tak dostal větší prostor,“ říká Martin Karas, Senior Brand Manager Magnesia.  Renovovaná řada bude mít podlinkovou podporu i ATL kampaň.

Magnesia RED se vyrábí z přírodní minerální vody Magnesia, a proto obsahuje tak jako ona přírodní hořčík. Dostupná je ve čtyřech příchutích – malina, jahoda, brusinka a grapefruit. Všechny příchutě Magnesia RED se prodávají v 1,5l lahvích. Příchutě malina a jahoda i v 0,5l. Doporučená cena je 18,90Kč/1,5l a 15,90 Kč/0,5l.

 

Zdroj a foto: Karlovarské minerální vody