Lidl nově nabízí dárkové karty

Nabídku prodejen Lidl nově obohatily dárkové karty. Ty si mohou zákazníci zakoupit ve třech hodnotách – 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

Od tohoto týdne nabízí Lidl dárkové karty, které bude možné uplatnit ve všech 238 prodejnách. Tento sortiment v prodejnách dosud chyběl, nyní si mohou zákazníci vybrat z karet s nabitou částkou 250 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč.

Zaznamenávali jsme dotazy na dárkové karty, proto jsme se rozhodli udělat našim zákazníkům radost a zařadit je do stálé nabídky. Již z prvních reakcí je jasné, že se bude jednat o častý dárek,“ komentuje Zuzana Holá, tisková mluvčí.

   

Dárkové karty jsou umístěny u pokladen ve speciálním podlouhlém stojanu. Aktivace karty proběhne vždy po prvním zaplacení. Zůstatek na kartě pak zákazníci zjistí na účtence za nákup nebo také na po zadání čísla karty a PIN kódu. Ten zákazníci najdou na zadní straně karty.

Platnost dárkové karty je 12 měsíců od aktivace.

Dárková karta Lidl je vhodným dárkem jak pro jednotlivce, ale také pro firmy. Ty již nyní mohou objednávat větší množství karet pro své zaměstnance, od září pak bude na webových stránkách možné objednat karty pohodlně online. Minimální počet je 40 kusů.

 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010