Konference RetailCon 2020 se odkládá

Organizátoři připravované odborné konference RetailCon 2020 děkují za slova podpory, kterých se RetailConu v minulém týdnu dostalo i za ochotu a snahu potkat se. Bohužel pravidla pro organizaci konferencí se natolik zpřísnila, že není možné splnit očekávání účastníků – potkat se, probrat současnou situaci a vývoj z očí do očí, a zároveň dostát požadavků na 16 m2 na jednu osobu a dvoumetrové rozestupy mezi každým účastníkem rozhovoru.

Konference RetailCon se tedy bohužel musí podruhé posunout, a sice na jaro 2021. Organizátoři doufají, že do třetice všeho dobrého bude v tomto případě platit, že se všichni zájemci budou moci potkat, vidět a čerpat nové zkušenosti, jak je na RetailConu zvykem.

Aby organizátoři dostáli tomuto zvyku, samozřejmě platí, že se na ně může každý zájemce o konferenci i nadále obracet. Rádi Vás propojí, poskytnou informace o vývoji trhu, hygienických opatřeních chystaných i zaváděných a podobně.

Organizátoři společnosti Cenrters nyní ale nezahálí a připravují pro zájemce o konferenci od příštího roku elektronickou verzi RetailBooku, která retailovému odvětví dodá relevantní a tolik potřebná data.

Organizátoři přeji všem přátelům a příznivcům RetailConu krásný a pokud možno úspěšný podzim.

Zdroj a foto: Centers DATA

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010