Kaufland ve Valašském Meziříčí září novotou

Tříměsíční rekonstrukce Kauflandu ve Valašském Meziříčí skončila a prodejna je pro zákazníky opět otevřena. Budova, i její přilehlé okolí prošly modernizací, které přináší nový standard nakupování. Díky rozšíření parkoviště, úložným boxům na zavazadla, obslužným pultům, a především moderním technologiím, se zákazníci mohou těšit na pohodlný nákup.  

Prodejna Kaufland ve Valašském Meziříčí přichází s novými standardy.  Více než 2 695 m2 této prodejny prošlo během uplynulých tří měsíců rekonstrukcí, díky které došlo k nemalým změnám, které zaručují pohodlný a rychlý nákup.  Již při příjezdu zákazníci ocení rozšířené parkoviště, na kterém se aktuálně nachází 194 parkovacích míst, z toho 7 vyhrazených pro invalidy a 6 pro rodiny s dětmi.  Do budoucna na parkovišti přibudou také dvě nabíjecí stanice pro elektromobily.

Rozšířený úsek pečiva, regionální sortiment a udržitelné prvky na prodejně

Uvnitř prodejny se nachází zmodernizovaný úsek pečiva, jehož součástí je i ohřevná vitrína s grilovanými kuřaty nebo zrekonstruované obslužné pulty, včetně pultu s masem a drůbeží. Chlazený sortiment se nově nachází ve speciálně upravených chladících vitrínách s dveřmi, které šetří energii.

Kaufland také nabízí regionální sortiment od farmářů a pěstitelů z okolí, ve kterém nechybí ani řemeslné pivo. Pod privátní značkou K-Jarmark najdou zákazníci produkty výhradně od českých výrobců. Na nové prodejně je k dispozici také K-to go sortiment, jehož výrobky zajistí rychlou svačinu či občerstvení. Ve speciálně označených modulech najdou zákazníci výrobky bez lepku, laktózy, veganské či v BIO kvalitě.

Prodejna je osvětlena LED osvětlením a disponuje také boxem na tříděný odpad. O příjemný zážitek z nákupu se postará čerstvá káva, barevná výmalba a srozumitelný navigační systém pro rychlou orientaci.  Dalším benefitem je také instalace zákaznických terminálů, na kterých si lze ověřit cenu, složení výrobků a informace o akčních výrobcích.

Efektivita a rychlost nákupu zaručena

Efektivně strávený čas na prodejně zajišťuje oblíbená technologie K-SCAN, díky které mohou zákazníci ručním scannerem či mobilním telefonem načítat jednotlivé položky a následně na pokladně pouze zaplatit. Prodejna je vybavena také šesti samoobslužnými pokladnami, ale jestliže někdo dává přednost tradičnímu nákupu, může si vybrat z devíti běžných pokladen. Na své si přijdou i zaměstnanci, kteří mohou využívat zmodernizované zázemí s kuchyňkou a společenskou místností. Modernizací a rekonstrukcí prošly také koncesionářské prostory.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner