Kaufland v Hranicích na Moravě dostal nový kabát

Za plného provozu se řetězci Kaufland podařilo kompletně zmodernizovat svoji prodejnu v Hranicích na Moravě. Na bezmála 2 800 m2 se tak zákazníci ode dneška mohou těšit na špičkové nakupování podle nejvyšších současných standardů. Jeho součástí je rozšířená nabídka zboží i služeb, vylepšené zázemí pro zaměstnance či opatření na úsporu energie.

Rychlejší, pohodlnější a ohleduplnější k životnímu prostředí jsou ode dneška nákupy v prodejně Kauflandu v Hranicích na Moravě. Po tříměsíční rekonstrukci za plného provozu se nyní otevřely zrekonstruované obslužné pulty včetně pultu s masem a drůbeží, úsek pečiva, jehož součástí je i ohřevná vitrína s grilovanými kuřaty, zmodernizované prodejny koncesionářů od trafiky až po lékárnu, nové zázemí pro zaměstnance a řada dalších vylepšení.  „Zákazníci Kaufland dlouhodobě vyhledávají pro jeho široký sortiment především od regionálních dodavatelů, čerstvost i mimořádnou kvalitu zboží za příznivou cenu. Nedílnou součástí naší péče o zákazníky je ale také důraz na příjemné prostředí pro nakupování, doplněné moderními technologiemi pro pohodlný nákup“, říká mluvčí společnosti Kaufland ČR Renata Maierl.

Vylepšení venku i uvnitř
Řada různých vylepšení pro zákazníky Kauflandu v Hranicích na Moravě začíná už na venkovním parkovišti, které po modernizaci disponuje rozšířenou kapacitou 202 míst (z toho 8 míst pro osoby se sníženou schopností orientace a pohybu a dalších 10 míst pro rodiče s dětmi). Po vstupu do prodejny jsou k dispozici skříňky na zavazadla, automat na čerstvou kávu či box pro třídění odpadu. Rekonstrukcí prošly toalety, na kterých zejména rodiče s dětmi ocení volně přístupný přebalovací pult. Lepší orientaci na prodejní ploše zajišťuje srozumitelný a jasně definovaný navigační systém, k pohodovější atmosféře přispívá nová výmalba prodejny.

Různé potřeby každého ze zákazníků modernizace zohlednila také přímo mezi regály na celkem 2771 m2 prodejní plochy. Instalované moduly s regionálním sortimentem potěší zejména ty, kteří rádi při nakupování podporují lokální dodavatele. Speciální servis v podobě samostatného modulu je připraven i pro příznivce bio, vegan, bezlepkových či bezlaktózových výrobků. Pro rychlou svačinu lze vybrat například z TO GO sortimentu rychlého občerstvení a na své si zde přijdou i milovníci chlazených, regionálních a řemeslných piv.

Důraz na udržitelnost a nové technologie
Při nakupování jsou pro řadu zákazníků nepostradatelné moderní technologie. Ty v hranickém Kauflandu nově reprezentují například multifunkční zákaznické terminály s ověřením ceny či složení výrobku, plánkem prodejny či informacemi o akčních výrobcích. Zaveden byl také projekt K-Scan umožňující nákup skenovat ručním přenosným zařízením či dokonce vlastním mobilním telefonem a při odchodu tak zkrátit pobyt v pokladní zóně na úplné minimum. Pro placení je k dispozici také 6 samoobslužných a 8 klasických pokladen tak, aby svoji preferovanou variantu odbavení nákupu našel každý.

Kromě co nejlepšího zákaznického zážitku byla pro Kaufland při modernizaci důležitá také udržitelnost. Prodejna v Hranicích na Moravě je tak nově osazena úsporným LED osvětlením, pro chlazený a mražený sortiment byla navíc vybrána ekologická varianta nábytku s uzavíratelnými dvířky, jež zajišťují výrazné snížení ztrát energie.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010