Kaufland pokračuje v modernizaci novou prodejnou v Karviné

Příjemný moderní interiér a spousta novinek čekali dnes na zákazníky v nově zrekonstruované prodejně obchodního řetězce Kaufland v Karviné. Ode dneška nabízí svým zákazníkům pohodlnější a rychlejší nakupování, a to hlavně díky zavedení nových moderních technologií. Na první dva dny od otevření je navíc připraveno i několik speciálních akcí.

Dnes, ve čtvrtek 18. října, proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruované karvinské prodejny Kaufland. Pro prvních 500 zákazníků byla přichystána sklenka sektu na uvítanou. Další program nabídl ochutnávku uzenin a sýrů. Nechyběly ani hostesky s tematickými balonky.

Prodejna nabízí svým zákazníkům vedle moderního interiéru i spoustu inovací. Jednou z nich jsou například digitální obrazovky umístěné u čerstvých pultů. Tzv. digital signage zákazníkům usnadní orientaci v sortimentu zboží i akčních nabídkách, které se budou na obrazovkách neustále obměňovat. Vybavení prodejny doplňují dvě čtečky EAN kódů pro kontrolu cen jednotlivých produktů. Dalšími vítanými benefity nového interiéru jsou nižší regály, výmalba stěn podle druhu zboží a také jednoduchý navigační systém zastoupený piktogramy. Majitele elektromobilů pak jistě potěší i rychlodobíjecí elektrostanice přímo na parkovišti před prodejnou či širší parkovací místa umožňující pohodlnější parkování.

Věříme, že nové rozložení prodejny bude pro naše zákazníky pozitivní změnou. Podobný koncept jsme již realizovali v dalších našich prodejnách a zákazníci jej hodnotí velmi kladně,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika. Oproti dřívějšku se karvinská prodejna pyšní také pekárnou a masovým pultem s čerstvými výrobky přímo od řezníků z vlastního masozávodu v Modleticích u Prahy.

 

Zdroj a foto: Kaufland Česká republika

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři