Jaké specifické vánoční služby nabízí pražské obchodní centrum Quadrio?

Quadro - logo

Advent již začal a s ním dorazila i výjimečná sváteční atmosféra, na kterou se všichni po celý rok těší. K tomuto období neodmyslitelně patří i nakupování vánočních dárků. Tuto mnohdy velmi náročnou aktivitu vám ulehčí OC Quadrio na Národní třídě v Praze. Kromě širokého sortimentu a bohaté vánoční inspirace nabízí letos obchodní centrum i vánoční trhy s odpočinkovou zónou a kouzelným lesem plným tajemství. 

V předvánočním shonu si zde mohou návštěvníci OC Quadrio odpočinout a objevit pravé kořeny Vánoc.

Vanoce_OC_Quadrio_01

Vánoční trhy opět na piazze Quadrio

Piazza Quadrio je tradiční zastávkou všech lovců fotografií jedinečné Sochy F. Kafky. Se začátkem letošního adventu se stala také vyhledávaným místem pro zájemce o originální vánoční dárky i pro ty, kteří si rádi vychutnají vánoční atmosféru. Prostor u Obchodního centra Quadrio totiž zaplnil vánoční trh. Stánky nabízí kromě vánočního zboží i neodolatelné dobroty, něco na zahřátí a jedno velké překvapení.

 

Odpočinková zóna

Součástí vánočního trhu na piazze Quadrio bude také od 5. 12. odpočinková zóna. Energii unaveným nakupujícím tu dodá třeba silná káva či horká čokoláda. Toto útulné místo navíc doplní kouzelný les plný nečekaných překvapení. Do něho může každý návštěvník nahlédnout a pomocí všech svých smyslů objevovat pravé kořeny Vánoc. Co na zákazníky čeká, je zahaleno tajemstvím, ale prozradit můžeme, že chybět tu nebude ani zavěšené jmelí pro ten pravý vánoční polibek. 

Vanoce_OC_Quadrio_03

Balení dárků

Pro ty, kteří chtějí mít dárky pod stromečkem pěkně zabalené, bude od 1. 12. v nejvyšším patře obchodního centra k dispozici stánek s profesionálním balením dárků. Kdo se prokáže účtenkou z nákupu v OC Quadrio v minimální hodnotě 100 Kč, získá zabalení dárku zdarma od profesionální balící společnosti Giftisimo.

 

Vánoční otevírací doba

OC Quadrio bude na Štědrý den otevřeno od 7 hodiny ranní do 12 hodin. Na 1. svátek vánoční bude sice uzavřeno, ale již od 26. 12. bude opět otevřeno po celý den. Na Silvestra skončí otevírací doba obchodního centra v 17 hodin.

Vanoce_OC_Quadrio - otvirací doba

 

 Více informací naleznete zde.

Zdroj a foto: Quadrio

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři