Hra Pokémon GO zvyšuje zájem o power banky a mobily se spolehlivou GPS

V souvislosti s fenoménem Pokémon GO vzrostl v Datartu prodej power bank o 20 %. Stejně tak vrostl zájem o mobilní telefony se spolehlivou GPS a připojením k internetu 3G, LTE nebo Wi-Fi.

Pokémon GO, hra na principu augmentové reality, která se za několik dní stála fenoménem téměř po celém světě. K jejímu hraní lidem stačí jen chytrý telefon nebo tablet, připojení k internetu, GPS a hra Pokémon GO. Na displeji vidí dění před sebou obohacené o herní prvky.

pokemon Datart

V souvislosti s fenoménem Pokémon GO! vzrostl v Datartu prodej power bank o 20 %. Ještě výraznější nárůst očekáváme po oficiálním uvedení hry na český trh. Proto jsme se rozhodli přidat power banky do letních výprodejů. V posledních dnech jsme zaznamenali také zvýšený počet zájem o mobilní telefony se spolehlivou GPS a větší kapacitou baterie,“  říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Hra spojuje sport s technikou, aniž by si lidé museli pořizovat nové přístroje. Mobilní telefon s GPS a připojením k internetu dnes vlastní už většina populace. Hru podporují platformy iOS 8+ a Android 4.4+. Již zmiňovaná power banka je pro vášnivé hráče taktéž nutností, protože baterka u většiny telefonů nevydrží nabitá déle než 2 hodiny hraní.

Pokud by se hráčům už nechtělo chodit, existuje také řešení – dron. Na něj lze připevnit mobil a nechat ho cestovat. Se vzdáleným ovládáním to díky mobilnímu internetu není problém.

 

 

Zdroj a foto: Datart

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010