H-Park v Brně otevírá

Developerem projektu je společnost Raiffeisen Leasing prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property. Pronájem parku zajišťuje oddělení pronájmu nákupních parků společnosti Cushman & Wakefield.

V průběhu května otevřely v H-Parku společnosti Kärcher, First Stop a Alfa Computer, následně se pak park rozšíří o prodejce dveří a zárubní Sapeli, podlahových krytin KPP a chovatelských potřeb Pet Center. Jedna jednotka je rezervovaná, s plánovaným otevřením v říjnu. Předponajato je v současné době přibližně 90 % celkové plochy“, říká Martin Kubín z oddělení pronájmu nákupních parků v C&W, který se na pronájmech podílel.

Sortiment doplní nabídku okolních prodejen zaměřených na kutily, dům a zahradu. Obchodní prostory jsou vhodné například pro prodejce domácího vybavení a potřeb. Plocha první fáze parku činí 4400 m2 komerční plochy k pronájmu, druhá fáze pak 2800 m2. H-Park je alternativou pro nájemce, kteří nechtějí jít do klasických obchodních center či obchodních prostor na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra. Projekt se nachází na Heršpické ulici poblíž komerční zóny a kancelářských komplexů.

 

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme