Globus chystá v Praze Fresh, svůj druhý malý obchod

Globus letos na podzim otevře druhý maloformátový obchod v konceptu Globus Fresh. Bude umístěn v pražských Stodůlkách a zákazníkovi v něm nabídne širokou škálu produktů vlastní výroby a vlastních značek.

Globus Fresh v pražských Stodůlkách bude situován naproti Radnici Prahy 13, na ploše 238 metrů čtverečních si budou vybírat zákazníci sortiment čerstvých potravin z vlastních výrob, nápoje či vlastních značek Globusu. Veškeré produkty vlastní výroby budou čerstvě připravovány v mateřském domě HM Zličín vlastními řezníky, pekaři a kuchaři, a tentýž den doručovány do Stodůlek. „Věříme, že v rámci Prahy 13 zákazníci ocení nabídku kvalitního sortimentu a čerstvost produktů našich výrob. Pokračujeme tak v záměru rozšiřování maloformátových provozoven Fresh. V nich se zaměřujeme na naše silné stránky. To jsou čerstvé řeznické a pekárenské produkty z našich výrob, ovoce, zelenina a sortiment Zdravého světa, tedy alternativních potravin. Zároveň bude nabídka obsahovat poměrně bohatý výběr hotových jídel z naší restaurace. Fresh je koncept s dostatečně širokým výběrem sortimentu kterým se chceme přiblížit lidem v místě jejich bydliště,“ řekla mluvčí společnosti Globus, Aneta Turnovská.

V tuto chvíli společnost zahajuje v prostorech Globus Fresh ve Stodůlkách rekonstrukci, která by měla trvat do října letošního roku, kdy je naplánováno otevření provozovny.

Společnost Globus v současnosti provozuje patnáct velkoformátových hypermarketů s vlastní pekařskou, cukrářskou, řeznickou a gastro výrobou. V rámci konceptu maloformátového obchodu Fresh úspěšně provozuje od roku 2018 na ploše 200 metrů čtverečních obchod v Pardubicích na sídlišti Dubina.

(V rámci konceptu Fresh Globus provozoval restauraci a obchod na pražské Pankráci, který se kvůli vylidnění lokality v důsledku situace okolo COVID-19 rozhodla v roce 2020 uzavřít.)

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010