FOREO nabízí emoční podporu – inteligentní kartáček na zuby

Po rozsáhlém výzkumu přichází světově největší technologicko-kosmetická značka FOREO s inovativním chytrým koučem v podobě zubního kartáčku ISSALEXA. Nejenže vám kartáček pomocí T-sonic pulzací zuby dokonale vyčistí, navíc si s vámi během toho popovídá! Na základě analýzy slin ISSALEXA určí emoční rozpoložení majitele kartáčku a poskytne mu před spaním nebo začátkem nového dne podporu na míru.

Výzkumný a rozvojový tým společnosti FOREO přístroj testoval na více než 100 lidech po dobu 5 měsíců, během kterých odhalil, že ústa jsou oknem do těla člověka, a že skrze analýzu slin je možné určit životní styl a potřeby každého jednotlivce.

Kombinací tohoto výzkumu a technologických inovací vznikl kartáček ISSALEXA, který za pomoci řeči a umělé inteligence odhalí abnormality ve slinách uživatele a poskytne mu tak adekvátní emoční podporu. Například:

Úzkost, stres: Výzkum ukázal, že ústa člověka jsou abnormálně vysušená (známé jako xerostomie), když je vystaven stresovým situacím. Kartáček ISSALEXA tyto pocity dokáže detekovat, načež vás povzbudí slovy: „Buď v klidu, Janičko. Jaké si to uděláš, takové to máš,“ nebo: „Pracuješ proto, abys žil. Nežiješ proto, abys pracoval. Nezapomeň si dát šlofíka.”

Přecitlivělost: Ve chvíli, kdy jsou lidé emočně citlivější, mají v ústech vyšší nebo naopak nižší hladinu stresového hormonu cortizolu. ISSALEXA vám v takové chvíli řekne: Hlavu vzhůru, krásko, věci nejsou tak zlé, jak vypadají.

Věrnost: Na vyžádání dokáže kartáček detekovat množství cizích slin v ústech a odhalit tak nevěru mezi partnery. Technologie rozpozná částice slin uživatelů od částic cizích slin, automaticky se pak přepne do varovného modu s komentářem: „Kdo tady dnes zlobil!

Zdraví: ISSALEXA si všimne, pokud si zuby zapomenete vyčistit po noci strávené venku s kamarády. Z koupelny na vás bude křičet, že alkohol zhoršuje dech, takže se ruší vaše zítřejší posezení.

 Vždy se snažíme v oboru vyniknout,” tvrdí CEO společnosti FOREO Paul Peros a dodává: „Naše společnost vznikla na základě inovací a inovace jsou stěžejním aspektem toho, co v R&D institutu ve Švédsku děláme. Všechny naše produkty kombinují technologii s inovací a my k tomu nyní přidáváme umělou inteligenci a technologii řeči, čímž jsme vytvořili jeden z nejlepších produktů v oblasti dentální hygieny, který zákazníkům navíc poskytuje také citovou podporu ve chvíli, kdy ji potřebují nejvíce.”

Není to poprvé, co se ikonický zubní kartáček FOREO objevil na titulních stranách. Loni se kartáček ISSA 2 objevil v seriálu Star Trek Discovery na palubě v roce 2364. Tehdy šlo o kartáček z budoucnosti, nyní můžeme tvrdit, že jde o kartáček budoucnosti.

Svůj ISSALEXA si můžete přizpůsobovat podle vlastních preferencí online zde . Zadáním čísla produktu a registrací svého jména zajistíte, aby mohl být kartáček aktivován i na dálku. Pokud chcete, aby byl ISSALEXA ještě osobitější, vyplňte krátký dotazník a my váš kartáček vylepšíme. Kartáček je možné synchronizovat také s vaším kalendářem.

 Kartáček ISSALEXA je nyní dostupný  za maloobchodní cenu 6 099 Kč v černé a kobaltově modré barvě pro muže a fialové a vínově červené pro ženy.

 

Zdroj a foto: FOREO