FIT additive manufacturing group – největší světový producent 3D technologií investuje do Čech

Společnost FIT Additive Manufacturing Group, která má za sebou 25 úspěšných let na trhu s profesionálním 3D tiskem, se spojila s českým lídrem na poli CNC techniky, 4ISP s.r.o. Pod novým názvem FIT EURAZIO s.r.o. tak vzniká zbrusu nový subjekt.

FIT Additive Manufacturing Group je firma se zkušenostmi napříč všemi obory, jako prototypy, nenahraditelné součástky, zdravotnictví, vrcholový sport, automotive a jiné. Tyto zkušenosti společnost řadí mezi odporníky, kteří vědí, že 3D tisk je nedocenitelný pomocník tam, kde jiné technologie nestačí a v mnohém předčí běžně využívané technologie. FIT a.g. má největší haly pro výrobu produktů z 3D tiskáren, operuje v Evropě, Spojených státech, Rusku a Japonsku. Dalším logickým krokem bylo posílení role ve Střední a východní Evropě. Fúzí se 4ISP s.r.o., českým lídrem na poli CNC technologií, se pod novým názvem FIT EURAZIO s.r.o. společnost chystá propojit odvětví 3D tiskových a laserových technologií do celku, který bude udávat nový směr průmyslu a služeb. Díky tomuto spojení tak dochází k perfektnímu rozšíření portfolia obou společností, což povede k maximální obslužnosti nových i stávajících zákazníků. FIT EURAZIO rozšiřuje portfolio Laserových a CNC strojů a služeb o nabídku profesionálního 3D tisku od plastu až po kovy.

Podepsání smluv – pan Tůma a pan Fruth

FIT Eurazio 100% přebírá veškeré obchodní aktivity 4ISP s.r.o., a to nejen v oblasti průmyslových zařízení, ale taktéž v oblastech škol a hobby, protože dobře ví, že právě podpora studentů a tvořivých lidí je pro vývoj a nové nápady klíčový,“ uvádí Petr Tůma, jednatel. „To, o čem jsme dlouho jen snili, se stalo skutečností. S velkou hrdostí vám, našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům nyní můžeme oznámit, že se od 1.7. stáváme součástí zavedeného německého koncernu FIT Additive Manufacturing Group – FIT a.g. Jedná se o německou skupinu několika mezinárodních poboček a firem zabývajících se 3D tiskem a CNC technologiemi. Potřebujete-li lasery, frézky či jiné CNC stroje obraťte se na nás, přijedeme k Vám anebo si Váš materiál vyzkoušíte přímo na stroji v našem showroomu. Zakázkové řezání dostalo v květnu k dispozici 4 vláknový laser s dvojnásobným výkonem. Servisní oddělení splnilo svůj cíl do ½ roku 2020 rozšířit servisní služby o upgrade strojů a stojů dodaných jinými dodavateli. A nyní se na nás můžete obrátit také v otázce aditivního /3D tisku. FIT a.g. je největší „továrna“ na 3D tisk na světě. Již dnes Vám rádi zprostředkujeme tisk z neuvěřitelné škály materiálů. Pro české i zahraniční zákazníky toto spojení znamená rozšíření možností, které jim jako společnost nabízíme. Veškeré kontakty a služby jsou nezměněny, pouze doplněny. Pokud mají firmy stroj pořízený od 4ISP s.r.o. a je v záruce, 4ISP se o záruku postará, jen již kolegové přijedou jménem firmy FIT Eurazio. Bylo nalezeno takové řešení, aby naši zákazníci nebyli administrativně zatíženi. Budou se o ně starat i nadále stejní technici, rovněž administrativa se nemění,“ dodává Petr Tůma.

Společně silnější

Díky spojení 3D technologií, laserů a frézek dokáže nyní FIT EURAZIO perfektně rozšířit portfolia obou společností a nabídnout řešení na mnoho situací, které jsou pro podnikání klíčové. Nově budou poskytována speciální zařízení, unikátní nástroje nebo zakázkově vyrobené držáky. Firma nabídne technické kurzy. Pokud firmy dovezou stroj čínské výroby a výrobce nekomunikuje nebo nedovede dostatečně rychle reagovat na závady nebo je výkon takového stroje již nedostatečný a je potřeba modernizace, FIT EURAZIO, disponující týmem zkušených techniků a sklady plný náhradních dílů pro tato zařízení, pomůže danou věc vyřešit. Nebo pokud firmy potřebují vyrábět, ale očekávaný objem výroby není dostatečný pro drahou formu nebo výsekový nástroj, nabídne jim řešení.

Zdroj a foto: FIT EURAZIO

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010