DS Automobiles novým partnerem mistoprodeje.cz

118 zobrazení

Velmi rádi oznamujeme, že se novým partnerem našeho instore portálu stala prémiová automobilová značka DS Automobiles. DS Store Praha se stal vítězem březnového kola naší soutěže Czech Top Shop 2021 a při následujících setkáních se zrodila myšlenka na vstup DS Automobiles mezi partnery portálu www.mistoprodeje.cz. Následovala rychlá dohoda, za kterou děkujeme Martině Bedrnové – ředitelce značky DS (na obrázku s Martinem Domanským – majitelem DS Store Praha). A my vítáme mezi našimi partnery značku, jejímiž ambasadory jsou v České republice Lucie Borhyová a Jaroslav Svěcený.

Představení značky – text importéra:
Pro značku DS je i dnes klíčový historický odkaz, což je velmi patrné na celé aktuální modelové řadě. Je jedno, zdali máte v hledáčku model DS 3 CROSSBACK, nebo se vám líbí větší prémiové SUV DS 7 CROSSBACK či nejnovější modely DS 9 a DS 4. Vždy si můžete být zcela jistí, že vývoj i výroba těchto vozů neakceptuje žádné kompromisy, nenásleduje současné trendy, ale jde svou vlastní jedinečnou cestou a naopak trendy pro ostatní sama určuje. Francouzský původ je pak pomyslnou třešničkou na sladkém dortu – všechny modely DS bez rozdílu jsou zhmotněním nezaměnitelného životního stylu, rafinovanosti v každém detailu, jedinečného smyslu pro estetiku a v neposlední řadě i těch nejvyšších nároků na technologie, kvalitu materiálů a jejich zpracování. DS charakterizují nejlepší kůže, speciální techniky perlového prošívání či gilošování, inspirace světem šperkařství, hodinářství a haute couture, odkaz na ikonická místa v Paříži – Louvre, Opéra, Bastille nebo Rivoli.
Svět vozů DS můžete objevit na www.dsautomobiles.cz , ale lepší je ho přímo zažít v DS STORE Praha na Černém Mostě, unikátním showroomu ve stylu luxusních pařížských butiků.