České exkluzivní novinky na Rohlik.cz

Rohlik.cz vyslyšel přání svých zákazníků a připravil produktové novinky, které potěší každého příznivce rychlé, zdravé a především chutné večeře. Do jeho sortimentu přibyly bezdusitanové uzeniny z Meat Pointu, „ready to bake“ rybí špízy z ekofarem, zeleninové směsi i farmářské maso a sýry z Čech. A ušetřený čas v kuchyni můžete věnovat zaslouženému odpočinku.

„Neustále se snažíme sortiment rozšiřovat. Dáváme přitom na zpětnou vazbu od našich zákazníků, kteří si tentokrát přáli například kvalitní české maso a uzeniny nebo sýry. V Česku máme spoustu kvalitních výrobců potravin, takže jsme měli z čeho vybírat. Jen pro čokoládu jsme se vydali do Belgie a pro ryby na Island,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz

Rohlik.cz myslel v nabídce novinek na ty, kteří si místo exotiky dají raději českou párkovou klasiku – klasika ale není v tomto případě to pravé slovo. Ručně motané prémiové IQ párky a buřty od Meat Pointu jsou totiž naprostá špička. Obsahují 97 % masa ze stařeného BIO hovězího masa z ekologického chovu v Krušných horách a z farmářského vepřového. Navíc neobsahují ani stopu po dusitanech a jsou bez lepku, alergenů, stabilizátorů, dochucovadel či barviv, a přesto chutnají dokonale. Bez obav je tak můžete dopřát i dětem.

V chladných únorových dnech trpí naše těla nedostatkem vitamínu D, který jinak čerpáme ze slunečního záření. Je proto dobré doplňovat ho alespoň jednou týdně v potravě, ideálně ve formě ryb. Rohlik.cz má odteď v nabídce prémiové produkty Fishee´s. Vybrat si můžete z marinovaných špízů z tresky z Islandu nebo lososa z Norského moře. Pro nerozhodné je připraven i mix obou druhů. Jedná o divoké ryby lovené metodou „line fishing“, tedy pomocí háčků na dlouhých vlascích, která je šetrná jak k samotným rybám, tak i k mořskému dnu. Ryby se dováží do Čech jednou týdně letecky chlazené. Marinovací omáčky si Fishee´s sami vyvíjejí, používají přitom pouze přírodní suroviny bez chemie a barviv. A večeře je to opravdu rychlá, příprava špízů zabere na pánvi jenom 6 minut.

Hlavní jídlo bychom měli, zbývá už jen něco k tomu – příloha. Proto je tu další novinka, čerstvý mix zeleniny Titbit Ready to Bake, který nejen doplní potřebné vitamíny, ale také se postará o celkový vizuální dojem na talíři. Vybírat můžete dle chuti ze tří variací. Side Veg Mix je určen pro milovníky mrkve, červené papriky či česneku. Pumpkin Mix, jak napovídá název, obsahuje především dýni a Veg Chips & Herbs zase tuřín, batáty, česnek, chilli a tymián. Zelenina je samozřejmě čerstvá, omytá a nakrájená, takže ji můžete bez váhání rovnou vařit nebo péct. Stačí jen rozbalit a za pár minut máte hotovo.

Pro všechny labužníky, kteří si rádi hýčkají chuťové buňky, připravil Rohlik.cz bohatý výběr dochucovacích past od tuzemské společnosti České houby. Rychlou večeři si tak můžete doladit podle sebe. Na své si v tomto případě přijde každý, škála druhů je totiž opravdu různorodá. Bazalka, česnek, cibule, kopr nebo dáte přednost výraznějšímu chilli či křenu? Pokud si nemůžete vybrat, jaké chuti dáte přednost, klidně je můžete kombinovat. Jsou vhodné nejen pro přípravu marinády na grilování, salátů či omáček, ale i do polévek pro zvýraznění chuti. Fantazii se meze nekladou, navíc jsou zdravé s nízkým obsahem soli.

Taky jste denně unavení z práce a představa o tom, že máte chystat teplou večeři, vás děsí? S předpřipravenou zeleninou Ready to Bake už nemusí být příprava večeře na poslední chvíli trnem v patě. Zelenina je čerstvá, nakrájená, omytá a připravená k vaření či pečení. Není mražená!Mix dýní je doplněn šalotkou, česnekem, čerstvým zázvorem a rozmarýnem. Můžete jej dát péct společně s masem nebo z něj připravit podzimní zeleninovou polévku.

 

Zdroj a foto: Rohlik.cz

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner