Česká in-store agentura Dago míří od června na Slovensko

1260 zobrazení

Novou slovenskou kancelář otevírá v Bratislavě od června česká in-store komunikační agentura Dago, hlavní partner našeho portálu Mistoprodeje.cz. Pobočka umožní rychleji reagovat na potřeby místního trhu a poskytne zákazníkům stabilní zázemí pro jejich POS projekty a jejich následnou realizaci. Jako novinku na trhu nabízí Dago také logistický systém pro online přehled a správu POP projektů.

Komunikační řešení, která podporují prodeje přímo na prodejnách, dodává agentura na slovenský trh již několik let. Slovenští nakupující se doposud mohli setkat s řadou našich zdárných realizací pro naše místní klienty, například Nestlé Slovensko, Stock SK, Karlovarské minerálne vody, Coca-Cola SK, Heineken SK, Pernod Ricard a další. Stavíme tedy na dlouhodobých zkušenostech a bohatých znalostech místního prostředí, říká Ľuboš Plačko z agentury Dago, který bude mít projekty pro slovenské klienty na starosti.

Otevřením bratislavské kanceláře firma také reaguje na mnohé zahraniční společnosti, které už na Slovensku pobočky pro podporu svých aktivit na tomto trhu mají. Klientům zajistíme kreativně promyšlená POP řešení, do nichž implementujeme shoppercentrické principy a aktuální světové trendy. Tak to bylo třeba u endcapů pro kávové kapsle Dolce Gusto. Zákazníka povzbuzují k zaujetí v nákupu mimo jiné velkými levitujícími kapslemi, které vyvolávají v souladu s image značky pocit modernosti a nadčasovosti, komentuje Ľuboš Plačko z Daga.

Ke správě POS projektů klientů využívá Dago logistický systém, který průběžně rozvíjí. Úspěšně jsme s jeho pomocí administrovali například přes tisícovku pokladních zón pro cukrovinky Nestlé. Každému klientovi uzpůsobujeme podobu systému na míru, aby měl o svých vystaveních vždy kompletní a aktuální přehled, dodává slovenský zástupce agentury Dago Ľuboš Plačko.

Agentura plánuje do konce tohoto roku zaměstnat na Slovensku pět pracovníků, kteří se budou starat o podporu realizací POP řešení na místním trhu. Při zpracování zakázek využívá agentura vlastní kreativní, vývojové a výrobní středisko sídlící v Česku.

V mene nášho portálu prajeme agentúre Dago veľa úspechov, stálu zásobu kreatívnych riešení pre miesto predaja a zástupy spokojných slovenských zákazníkov.

Zdroj a foto: Dago

RELATED ITEMS