Centrum Freeport otevřelo nový obchod Calliope

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma nově představilo italskou módní značku Calliope, která je typická pro svůj moderní, jednoduchý a přitom nepřehlédnutelný styl. Prodejna s rozlohou 560 metrů čtverečních v outletovém konceptu je charakteristická otevřeným prostorem, čistotou barev a celou řadou specifických vizuálních prvků.

„Oděvy Calliope velmi dobře doplňují mix značek našeho centra, jehož obsazenost je nyní na 97 procentech. Naším cílem je proto neustále hledat a nabízet návštěvníkům ty nejatraktivnější a nejvyhledávanější značky současnosti,“ říká Jan Procházka, ředitel centra Freeport Fashion Outlet.

Calliope je italská značka založená v roce 2005 a nyní se její obchody již nachází v bezmála dvou desítkách zemí po celém světě. Značka úspěšně drží krok s módními trendy a zakládá si na elegantním stylu a kvalitních materiálech. Cílovou skupinou jsou muži i ženy zejména ve věku kolem 25 až 40 let.

Centrum Freeport vedle uvádění nových značek pokračuje letos i v modernizaci stávajících prodejen či dalších investic do služeb centra. „Průběžná revitalizace obchodů je pro úspěšnost našeho centra i retailového trhu obecně nezbytná. Jen do zvyšování kvality, komfortu a služeb našich prodejen ročně investujeme i letos milióny korun,“ doplňuje Jan Procházka.

Zdroj a foto: Freeport Fashion Outlet