CČM již otevřelo parkoviště

Od 21. srpna mohou zákazníci Centra Černý Most nově využívat téměř 500 střešních parkovacích míst, které společně s těmi stávajícími rozšíří kapacitu na více než 1 300 parkovacích ploch. Nové parkoviště zajisté s nadšením uvítají řidiči vozů na LPG a CNG pohon, budou jim totiž k dispozici všechna jeho místa. Díky střešnímu parkování navíc vznikne i nový vstup do centra. „Šetrnost k životnímu prostředí je jedním z našich nejdůležitějších závazků, který se promítá do celé stavby nového Centra Černý Most. Používáme nejnovější materiály a technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí nejen při výstavbě, ale i samotném provozu našeho nákupního centra. Podpora majitelů vozidel s alternativními pohony je proto samozřejmou součástí našich aktivit v této oblasti,“ řekla Zdeňka Jakšić, ředitelka Centra Černý Most.

Nejen exteriér prochází změnami, do Centra Černý Most se totiž průběžně stěhují také nové značky. Čerstvým nováčkem mezi prodejnami je populární italská firma Carpisa, známá především mezi milovníky kožených kabelek. Carpisa prezentuje bohaté portfolio produktů navržených italskými designery čítající kabelky, peněženky, kufry, ale i pásky, klíčenky a další doplňky. Řady prodejen rozšiřuje také značka H&D HOME DESIGN, která nabízí nábytek s exkluzivním dánským designem, užitkové produkty do domácnosti i originální dekorativní předměty. Sortiment z přírodních materiálů jako jsou masivní dřeva mango a teak, ratan, nebo bambus, je vyroben ekologicky šetrnými technologiemi.

 

Další z aktualit se týká komunikačních technologií. Pro pohodlnější nakupování spustilo centrum užitečné aplikace pro iPhone. Orientaci usnadní interaktivní mapa, praktické využití najde vyhledávač tras autem nebo MHD; zákazníci ale zajisté uvítají i všeobecné informace o restauracích, kinech nebo všech prodejnách centra, jako jsou otevírací hodiny a kontakty. Přímo na displeji svých iPhonů si všichni mohou přečíst také novinky, program připravovaných akcí či prodejní nabídky a slevy jednotlivých prodejen. Tato užitečná aplikace pro iPhony je zdarma ke stažení na Facebooku a webových stránkách centra. „Držíme krok s dobou nejen v otázkách ekologie, ale i ve využití moderních informačních technologií – jako je naše nová aplikace pro iPhony. Pro zákazníky ale připravujeme stále něco nového. V našem Kolotoči štěstí mají možnost vyhrát například zájezd od Čedoku a další zajímavé ceny. Stačí jim k tomu pouze nákup v určité hodnotě. Termíny, ve kterých se roztáčí Kolotoč štěstí, jsou zveřejňovány na našem Facebooku. Zákazníci si dokonce mohou díky speciální aplikaci od 1. do 30. září vytočit výhry i virtuálně přímo na facebookovém profilu centra“ shrnula Zdeňka Jakšić, ředitelka Centra Černý Most.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010