BILLA své věrné zákazníky vybaví na cesty

Po oblíbených kampaních, které potěšily primárně nejmenší, svou pozornost nyní obrací ke všem milovníkům cestování. Od 21. června 2017 bude možné směnit body získané za nákupy v jednom z 214 supermarketů BILLA za cestovní výbavu značky Ellehammer. Značka proslulá kvalitou a moderním designem nabídne celou produktovou řadu až s 80% slevou. Kampaň je plánována až do 12. září 2017. 

„Společnost BILLA Česká republika myslí na své zákazníky a jejich přání jsou pro nás vždy na prvním místě. S blížícím se létem jim nabízíme kvalitní cestovní výbavu, kterou ocení nejen během dovolené, ale i v každodenním životě,“ uvedl generální ředitel společnosti BILLA Česká republika Jaroslaw Szczypka. 

Dánská značka Ellehammer je po světě známá svou kvalitou a designem. Nese jméno J. Ch. H. Ellehammera, který sestrojil jedno z prvních letadel planety. S letectvím mají totiž kufry, tašky a batohy Ellehammer hodně společného. Je to především jejich lehkost, odolnost a náročnost na spolehlivost a bezpečnost. Všechna zavazadla totiž procházejí tím nejnáročnějším testováním, aby obstála při každé cestě. V BILLE se zákazníci mohou těšit hned na několik typů zavazadel a chytrých doplňků. K roztřídění obsahu zavazadel skvěle poslouží cestovní sáčky. Praktická a zároveň trendy je taška cross body s křížovým popruhem, sekcí na tablet a kapsou s organizérem. V nabídce je také pouzdro na tablet a taška přes rameno s inteligentní protipirátskou podšívkou zabraňující bezdrátovému odcizení dat. Tu má také praktický batoh na kratší cesty s ergonomickými popruhy. Na delší cestování potom BILLA zákazníkům nabídne malý a velký skořepinový kufr, oba v souladu s platnými leteckými předpisy o rozměru zavazadel. Kufry mají také inteligentní zámek TSA a velice moderní design. Všechny produkty mají standardní dvouletou záruku.

A jaký bude systém nové věrnostní kampaně? Pravidla budou podobná jako v předchozích případech. Základem je hrací karta, na kterou se vlepují body. Při nákupu v supermarketu BILLA dostane zákazník u pokladny za každých 200 korun jeden bod, který si vlepí na kartu. Jakmile má na kartě 15 bodů, může získat vybrané zavazadlo s nižší slevou. V případě, že zákazník nasbírá 25 bodů, má možnost koupit zavazadlo s maximální nabízenou slevou a nejnižším doplatkem. Když získá potřebný počet bodů, odevzdá vyplněnou kartičku u pokladny a na jejím základě získá zavazadlo s příslušnou slevou.

Body budou vydávány do 12. září 2017, samotná zavazadla si zákazníci mohou vyzvednout až do 19. září 2017.

V letní kampani je možné získat slevu na vybrané zavazadlo i za nasbírané BILLA Bonus body, a to přímo u pokladny. Je-li produkt k dispozici, hned si ho zákazník odnese. Pokud ne, obsluha bude informovat, kdy a kde je možné zavazadlo či zavazadla vyzvednout.

 

Zdroj a foto: REWE