Albert oslaví se zákazníky 100 let od vzniku republiky originální deskovou hrou Naše století

K výročí 100 let od vzniku Československa potěší Albert své zákazníky novou tematickou věrnostní kampaní. Ve spolupráci s Albi připravil společenskou hru Naše století, která otestuje znalosti hráčů z historie i současnosti naší státnosti. Sběratelská kampaň bude probíhat ve všech obchodech Albert od 19. září až do konce října.

Unikátní desková hra Naše století, připravená ve spolupráci s oblíbeným českým výrobcem her Albi, obsahuje karty s otázkami z různých oblastí českého státu. 750 vědomostních otázek provede hráče okruhy jako české století, jídlo, kultura, zajímavá místa a další. Hráči si tak nejen otestují své znalosti, ale načerpají nové vědomosti a zajímavosti ze stoleté existence naší republiky.

„V rámci oslav významného kulatého výročí jsme připravili pro naše zákazníky společenskou hru, která pobaví celou rodinu,“ říká ke spuštění kampaně Soňa Balan, marketingová manažerka obchodů Albert. „Jsme rádi, že prostřednictvím sběratelských kampaní přinášíme zákazníkům inspiraci, jak společně strávit volný čas a věříme, že si hru budou užívat ještě spoustu let,“ dodává.

 

Pobaví se malí i velcí

Na výrobě hry Naše století se podíleli ostřílení tvůrci otázek, kteří mají za sebou úspěšné projekty z rodiny Česko – Otázky a odpovědi, Kvízy do kapsy nebo deskové hry iKNOW. Sady otázek pro Naše století vznikaly tak, aby si hru mohly zahrát už děti předškolního věku, ale aby pobavila i kamarády na večírku. Pevně věříme, že hráčům kromě zábavy přinese i mnoho zajímavých informací,“ komentuje hru Libor Pešl, manažer vývoje her v Albi.

K základní hře mohou zákazníci získat další rozšíření: Párty, Český film, Největší Češi nebo Věda a technika. Mladší děti ocení bonusové kartičky Junior 5+ a Junior 8+.

„Jedinečná rodinná hra Naše století podporuje u dětí, ale i dospělých rozvoj vědomostí, logického myšlení, posiluje komunikaci, paměť a soustředění. A především se díky hře sejdou rodiny, přátelé a známí u jednoho stolu a užijí si společně strávený čas,“ doplňuje Soňa Balan.

Zákazníci obchodů Albert obdrží v období od 19. září do 30. října za každých 200 korun nákupu jeden bod. Po předložení sběratelské kartičky s osmnácti body získají hru za zvýhodněnou cenu 89,90 korun. Rozšíření hry je možné vyměnit za jedenáct bodů a doplatek 19,90 korun.

Více informací naleznete se startem kampaně na webových stránkách kampaně.

 

Zdroj a foto: Ahold

 

.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010