Action otevřel nové pobočky

  • Prodejna ve Zlíně se nachází na adrese Třída 3. května 1205, pobočka nedaleko Brna pak v prostorách OC Olympia
  • Obě prodejny přivítaly zákazníky 9. prosince

Action, nejrychleji rostoucí evropský diskontní řetězec s nepotravinovým zbožím, v sobotu 9. prosince otevřel dvě nové pobočky. S prodejnami ve Zlíně a Modřicích u Brna má nyní v České republice celkem 61 poboček Action.

Díky otevření dalších dvou prodejen v moravských regionech je unikátní koncept Action lokálním zákazníkům ještě přístupnější. Zakládá se na širokém, neustále obměňovaném a překvapivém sortiment složeném ze zhruba 6 000 položek ve 14 kategorií, které uspokojí poptávku zákazníků po produktech každodenní potřeby i po vybavení pro speciální příležitosti. To vše přitom vždy za nejlepší ceny. Action navíc každý týden do prodeje uvádí 150 nových produktů. Více než 1 500 položek stojí méně než 25 Kč a průměrná cena produktu nepřesahuje 50 Kč.

„V létě jsme oslavovali otevření 50. tuzemské prodejny a s odstupem pouhých pár měsíců oznamujeme, že se naše česká síť rozrostla o více než desítku dalších poboček. Zákazníci si nakupování v Action oblíbili a naším cílem proto i nadále zůstává přibližovat se jim a zpřístupňovat naši unikátní nabídku napříč regiony Česka,“ uvedl Sławomir Nitek, regionální ředitel Action pro Polsko, Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Vedle závazku zajišťovat bohatou nabídku a ty nejlepší ceny se jedním z pilířů působení Action stala udržitelnost podnikání. Veškeré prodávané produkty procházejí podrobnou analýzou a procesem neustálého zlepšování za účelem rozšíření sortimentu o co nejvíce odpovědně vznikajícího, cirkulárního a vůči životnímu prostředí šetrného zboží.

Action po celé Evropě provozuje přes 2 500 poboček, jež přímo vytváří pracovní příležitosti pro více než 60 000 lidí. V České republice už počet zaměstnanců přesáhl 1 200. S otevřením dvou nejnovějších prodejen vzniklo dalších 51 pracovních pozic. Nová zlínská pobočka se nachází v nákupní zóně na adrese Třída 3. května 1205, disponuje prodejní plochou 755 metrů čtverečních i dostatkem parkovacích míst. Otevřena je každý den od 8:00 do 20:00. Prodejna v Modřicích u Brna se nachází v populární nákupní lokalitě OC Olympia na adrese U dálnice 777 a kromě skvělé dopravní dostupnosti autem z Brna a okolitých obcí nabízí i pohodlné spojení hromadnou dopravou. Pobočka s nákupní plochou 851 metrů čtverečních je otevřena každý den od 9:00 do 21:00.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010