Veronika Němcová povede komunikaci, vnější vztahy a udržitelnost ve společnosti Coca Cola ČR a SR

1137 zobrazení

Společnost The Coca Cola Company Česká republika a Slovensko, významný výrobce nápojů operující v oblasti FMCG, oznámila personální změny ve svém vedení. Novou ředitelkou komunikace, vztahů s veřejností a udržitelnosti se stala Veronika Němcová. Vedle zvýšení povědomí o aktivitách společnosti bude mít za úkol rozvíjet oblast CSR a udržitelnosti.

Veronika Němcová přišla do společnosti The Coca Cola Company ČR a SR z ING banky ČR, kde řídila oddělení komunikace a CSR. V pražské centrále banky ING působila poslední čtyři roky.

Do nové pozice v The Coca Cola Company ČR a SR nastoupila začátkem května 2020 a bude mít na starost Českou a Slovenskou republiku. Jejím cílem je vedle jiného zvýšit povědomí o aktivitách společnosti a zaměřit se na posílení oblasti udržitelnosti a CSR, které patří mezí klíčové priority společnosti The Coca Cola Company celosvětově. V nové pozici bude úzce spolupracovat s partnerskou „bottlerskou“ (plnírenskou) společností Coca Cola HBC Česko a Slovensko, výrobcem a distributorem nápojů společnosti The Coca Cola Company.

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze působila v rámci své profesní dráhy kromě bankovnictví také v oboru telekomunikací, médií a CSR. Měla mimo jiné na starost marketingové vedení produktů značky National Geographic v České a Slovesné republice.

Veronika Němcová je vdaná, má dvě děti. Mezi její koníčky vedle rodiny patří hory, příroda a cestování.  

Zdroj a foto: The Coca Cola Company Česká republika a Slovensko