Rohlík.cz má posily ve vedení

Největší domácí online prodejce potravin přibírá do svého představenstva další posily. Na pozici provozního ředitele bude v Rohlík.cz nově působit Aleš Malucha, který v různých manažerských pozicích řídil logistiku v několika mezinárodních společnostech. Působil například v Makru, METRO AG a v ALSO Group. Finančním ředitelem se stal Tomáš Jakoubek. Noví členové boardu fungují v online supermarketu od května.

Propracovaná logistika postavená na interně vyvinutých systémech na míru. To je jedna z největších výhod e-shopu Rohlík.cz. Posunout tyto klíčové procesy přišel Aleš Malucha, který v logistice pracuje více než 20 let.

Rohlík má výjimečný operační model. Řídí si sklady, dodávky, je podporovaný vlastním IT vývojem. Po čtyřech letech dosáhl významné akceptace zákazníků a vidím velký potenciál růstu nejen v České republice, ale také v dalších městech Evropy,“ prohlásil Aleš Malucha, který má zkušenosti z běženého retailu a z e-commerce.

V Rohlík.cz bude mít na starost zapojení nových technologií do skladu a zlepšení plánování kapacit kurýrů. „Nechceme naše zákazníky limitovat v tom, kdy, co a kolik si mohou objednat. Je to o profesionalizaci naši činnosti, optimalizaci procesu, včetně automatizace,“ přiblížil Aleš Malucha. Rohlík.cz rozváží nákupy do 120 minut od objednání, v průměru kurýři přijedou až domů do 90 minut. Koncem roku zrychlil přední online prodejce potravin výdej expresních objednávek.

Na pozici finančního ředitele Rohlík.cz je od května nově Tomáš Jakoubek. V minulosti působil jako finanční manažer ve společnostech Sarantis, Axel Springer a na různých finančních pozicích v Makru. „Rohlík.cz se už v minulém roce dostal do plusu a má rostoucí potenciál. Zisk bude významně narůstat,“ prohlásil Tomáš Jakoubek.

Postupně vedení firmy profesionalizujeme pomocí lidí, kteří své práci opravdu rozumí a mají vizi, jak Rohlík posouvat dopředu. To je pro mě příjemná změna oproti stavu ještě před pár měsíci. Na práci s Tomášem a Alešem se hodně těším,“ řekl k personálním změnám Tomáš Čupr, majitel Rohlík.cz

Zdroj a foto: Rohlík.cz, koláž: redakce

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner