HR skupiny AutoBinck povede v rámci střední Evropy Petra Nováčková

5111 zobrazení

Mgr. Petra Nováčková, dosavadní HR manažerka společnosti AutoBinck CZ, povede na pozici HR Manager ACDR (AutoBinck Car Distribution and Retail) oblast Human Resources celé skupiny AutoBinck Group ve střední Evropě. 

Do agendy paní Nováčkové bude patřit mj. rozvoj a implementace veškerých HR oblastí v jednotlivých společnostech skupiny, především v oblasti náboru zaměstnanců a jejich individuálního rozvoje a vzdělávání. Novinkou bude i implementace projektu pro podporu rozvoje talentů v rámci skupiny.

Paní Petra Nováčková má v oblasti HR letité zkušenosti. V letech 2002 – 2006 působila na pozici HR manažerky pro vzdělávání ve společnosti Valeo Compressor Europe. Od roku 2010 pak vedla oddělení HR společnosti AutoBinck pro ČR a Slovensko, jenž spadá pod skupinu AutoBinck Group založenou v roce 1907 v Haagu a jednu z nejstarších automobilových společností na světě. 

Mgr. Petra Nováčková vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze obor Andragogika a řízení lidských zdrojů.  Je vdaná, má 2 děti a mezi její záliby patří běh, turistika a lyžování.

 

Zdroj a foto: Auto Palace Group