CBRE investiční tým posiluje a do funkce Directora povyšuje Vítězslava Doležala

624 zobrazení

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Vítězslava Doležala (32) do funkce Directora se zaměřením na investice v segmentu kanceláří, maloobchodu, logistiky a nájemního bydlení.

Vítězslav působí v investičním oddělení CBRE od roku 2012 a podílel se na transakcích napříč spektrem komerčních realit v celkové výši přesahující 4 miliardy eur. Mezi jeho nejvýznamnější transakce patří akvizice obchodního domu Palladium, kancelářského parku Waltrovka či rozsáhlého portfolia 58 skladových budov pro P3. Na straně druhé pomohl například zprostředkovat prodej administrativní budovy Praga Studios anebo areálu Ostrava Logistics Park.

Po svém povýšení bude Vítězslav Doležal zastávat společně s Jakubem Stanislavem druhou nejvyšší funkci v oddělení investic do komerčních realit CBRE, a to hned po vedoucí týmu Kataríně Brydone. Cílem celého týmu je maximalizovat hodnotu svěřených nemovitostí prostřednictvím poskytování integrovaných služeb na špičkové úrovni. Vítězslav bude zodpovědný za spolutvoření strategií k dosažení těchto cílů a zároveň budování vztahů s klienty: jak současnými, mezi které patří třeba Deka Investments, KGAL, Skanska, Reico, Raiffeisen investiční společnost, DRFG, Investika, Trigea, Bluehouse Capital nebo Invesco, ale také s těmi novými.

„V CBRE si ceníme znalostí a loajality našich zaměstnanců, které podporujeme v růstu. Vítězslava předchází pověst spolehlivého a pracovitého člověka s bohatými transakčními zkušenostmi, který si během let vybudoval silné vazby na klíčové mezinárodní i lokální investory. Osobně věřím, že jeho povýšení povede k dalšímu zkvalitnění a rozvoji služeb, které poskytujeme našim klientům,“ komentuje Katarína Brydone, vedoucí oddělení investic v CBRE.

Vítězslav Doležal je absolventem magisterského studia v oblasti nemovitostí na University College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii a oboru finance, finanční trhy a bankovnictví na Univerzitě Karlově v Praze. Hovoří plynně anglicky.

Volný čas tráví Vítězslav s rodinou a dobrovolnickou činností podporující pozitivní formování osobnosti dětí a mládeže v rámci neziskové organizace Junák – český skaut a spolku Rosenthal, který se například věnuje vlastní filmové a divadelní tvorbě.

Zdroj a foto: CBRE