Prezentujte své eventy

JSOU VĚCI, KTERÉ ZAPOMENETE, ALE PAK JSOU MOMENTY, KTERÉ SE VÁM VRYJÍ DO PAMĚTI.

U TAKOVÝCH BUDEME S VÁMI!

Čtěte níže jak se ZDARMA zapojit!

 

Vytváříme a prezentujeme akce, které mají duši a přesahují přes samotný event až do online prostředí, kde mohou lidé najít nejen rozšiřující informace, ale i klíč, jak může být pro ně návštěva akce ještě přínosnější a to pomocí různých výhod.

 

Vše je velice jednoduché, stačí nás kontaktovat a prvotní prezentaci na našem webu pro vás zařídíme zdarma. Umíme toho ale mnohem vice a jsme schopní vytvořit široké online promo na míru vaší akci.

 

Akce prezentované na našem portálu se dostanou do širšího povědomí a mohou nabídnout něco navíc využitím našich speciálních nástrojů. Portál má již  vybudovanou fanouškovskou základnu a databáze uživatelů. Od začátku se tak vaše akce budou šířit mezi ty, kteří mají o akce zájem.

 

Širší promo nám pomohou udělat poskytnuté lístky na akci či jiné výhody od vás. Uspořádáme soutěž a vy opět budete v širším povědomí. Na našem portálu však můžete prezentovat I sebe jako pořadatele nebo své výrobky či využít možnosti PR .

 

 

 

ZAPOJTE SE!

STAČÍ ZASLAT ZÁKLADNÍ INFO

Pro prezentování akcí v kalendáři akcí stačí zaslat informace o akci!

  • datum pořádání
  • místo pořádání
  • fotografii (musíte být jejich autory či vlastníky)
  • a/nebo logo

Všechny tyto informace povinné pro publikaci zašlete na adresu ruzickova@smprague.cz minimálně týden před akcí.

 

S LÍSTKY NA AKCE UMÍME VÍC

Pro uspořádání soutěží a přitáhnutí pozornosti k vaší akci rádi využijeme vašich lístků na akce/slev/kreditů/VIP vstupů/dárků atd. Toto promo samozřejmě také uděláme ZDARMA, pouze za poskytnuté lístky/dárky.

 

ONLINE PROMO NA MÍRU

Pokud si přejete udělat promo kampaň na míru za pomoci našich nástrojů, nic není problém. Kontaktujte nás a naše projektová manažerka na adrese ruzickova@smprague.cz pro vás připraví kampaň na míru.

 

 

Zde se mimo jiné dozvíte i o všech našich nástrojích.

Budeme se těšit na spolupráci!