Visa Czech Top Shop našla vítěze 1. pololetí v kategorii Česko platí kartou

Program Česko platí kartou, který probíhá pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, umožňuje začínajícím firmám nebo těm, které dosud terminál neměly, vyzkoušet přijímání digitálních plateb až na šest měsíců zdarma. Jedním z partnerů tohoto programu je také společnost Visa, která se v této souvislosti zaměřuje na podporu bezhotovostních plateb a zlepšení platební kultury v České republice mimo jiné i prostřednictvím edukace a osvěty.

Přijímání bezhotovostních plateb přináší obchodníkům řadu výhod: „Při placení je pro zákazníky čím dál důležitější možnost volby. Obchodníci díky umožnění digitálních plateb mohou získat nové zákazníky, kteří se budou do prodejny častěji vracet, čímž se jim zvýší tržby v průměru o 8 %. Tyto platby jsou rychlé, pohodlné a především bezpečné, nakupující se tedy méně omezují ve svých výdajích,“ prozradil Josef Kunčar, který je ve společnosti Visa zodpovědný za vztahy s obchodníky. Ve chvíli, kdy obchodník přijímá bezhotovostní platby navíc snižuje riziko ztráty hotovosti a šetří náklady a čas strávený jejím zpracováním.

Nejzajímavější prodejny, které se tohoto programu účastní, oceňuje ve speciální kategorii také retailová soutěž Visa Czech Top Shop. Seznamte se s vítězi za 1. pololetí roku 2023.

Obchod s regionálními produkty přímo od farmářů obsadil první místo

Prodejnu Hanácký grunt, která sdružuje regionální producenty potravin, otevřelo ZD Unčovice na jaře letošního roku. Na místě můžete koupit nejenom vlastní výrobky ZD Unčovice, jako je vepřové a hovězí maso, ale také produkty jejich partnerů a dalších farmářů z okolí. Nabídka je tím pádem široká, a kromě masa zde seženete i mléko a mléčné výrobky, vejce, pečivo, ovoce a zeleninu nebo třeba těstoviny pocházející z lokálních zdrojů. Prodejna navíc plní i důležitou společenskou úlohu, jelikož zaplnila místo po zrušené prodejně s potravinami. Místní obyvatelé tak již nemusí být závislí na pojízdné prodejně nebo cestovat na nákupy do vzdálenějších obcí. K vítězství moc gratulujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Český prodejce kamene Eurokámen na druhém místě

V nové prodejně přírodního kamene Eurokámen kousek od Hradce Králové najdete širokou nabídku přírodního kamene do exteriéru i interiéru, zahradní kameny, hnojiva, rostliny a kamenné dlažby. Vzhledem k povaze produktů naleznete veškeré produkty vystavené venku přímo před prodejnou. Můžete si tak pohodlně prohlédnout, jak jednotlivé druhy vypadají na slunci a denním světle. Díky tomu, že má společnost vlastní výrobu a kámen sama zpracovává, najdete velkou část sortimentu skladem na prodejně. Inspektoři ocenili také možnost odborného poradenství přímo na místě. Gratulujeme ke druhému místu!

Trojici výherců uzavírá Nábytek Dudycha z Hradce Králové

Pokud sháníte kancelářský nábytek, naši inspektoři doporučují navštívit Nábytek Dudycha v Hradci Králové. Přímo v prodejně si můžete zboží nejenom prohlédnout, ale lze využít i odborné poradenství k realizaci interiéru včetně jeho návrhu. Prodejna vhodně kombinuje možnost nákupu v kamenné prodejně i na e-shopu. Zákazník si tak může vybrat, jaká forma je pro něho pohodlnější, případně si přijít prohlédnout již předem vybraný nábytek a ušetřit tak čas. Samozřejmostí je vstřícný personál a zajištění dopravy. Prodejně velice gratulujeme k bronzovému umístění.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010