Tradiční Marlenka na prvním místě květnového kola Visa Czech Top Shop

Návštěvnické centrum a prodejna medových dortů Marlenka na prvním místě

Návštěvnické centrum Marlenka ve Frýdku-Místku vyhrálo květnové kolo soutěže Visa Czech Top Shop. Svým návštěvníkům nabízí pohled do výroby slavných medových dortů a kuliček Marlenka, vyráběných podle tradiční arménské receptury. Centrum zahrnuje prohlídky výrobního procesu, výklad o historii společnosti a ochutnávku. Součástí návštěvnického centra je také kavárna Marlenka Café, kde mohou návštěvníci vyzkoušet originální kávu a čerstvé medové dobroty. Po prohlídce je možné nakoupit si sladkou zásobu na doma v přilehlém obchůdku. V prodejně najdete i exkluzivní produkty, které jsou k dostání pouze zde, jako je například originální med Marlenka nebo vlastní zrnková káva. Naši inspektoři ocenili i design prodejny, který evokuje včelí úl. Novinkou návštěvnického centra je lesopark, který návštěvníkům poskytuje prostor pro relaxaci a procházky.

Fann Beauty Atelier v historických prostorách Ehlenova domu obsadil druhé místo

Druhé místo v květnovém kole soutěže Visa Czech Top Shop obsadil unikátní koncept česko-slovenské rodinné parfumerie Fann Beauty. Dvoupatrový prostor v Ehlenově domě na Jungmannově náměstí v Praze spojuje tradiční parfumerii s moderním concept storem. V prvním patře najdou zákazníci klasickou nabídku parfumerie, na kterou jsou zvyklí. Ve druhém patře jde ovšem Fann mnohem dále a pro své zákazníky si připravili luxusní prostředí se širokou škálou služeb v oblasti ošetření pleti. Prodejna se pyšní se unikátním LED schodištěm a dekorativními prvky z ručně zpracované mosazi, které dodávají prostoru luxusní atmosféru. Součástí je VIP zóna s individuálním poradenstvím a analýzou stavu pokožky​. Prostor je určený i pro pořádání různých eventů a promoakcí.

Ekofarma a výrobce biopotravin Country Life na třetím místě

Prodejna Archa společnosti Country Life v Nenačovicích u Berouna obsadila v květnovém kole naší soutěže třetí místo. Country Life je českým průkopníkem biopotravin, kdy v roce 1991 přinesli první potraviny v bio kvalitě na náš trh. Prodejna Archa se nachází v sídle společnosti, kde kromě obchůdku najdete i jejich vlastní ekofarmu a biopekárnu. Nabízí zde široký sortiment biopotravin, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Kromě toho zde prostřednictvím školicího střediska šíří osvětu, pořádají workshopy a programy zaměřené na zdravou výživu a udržitelnost​​. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína, budovy jsou nízkoenergetické a pasivní, využívající přírodní materiály a obnovitelné zdroje energie​.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010