Prodejna Kytary.cz získává březnové ocenění Visa Czech Top Shop

V březnovém kole soutěže Visa Czech Top Shop vyhrála prodejna společnosti Kytary.cz. Koncept prodejny, kterou najdete v pražských Modřanech, vytváří z tohoto místa opravdový ráj pro všechny milovníky hudby. Ocenění převzal spolumajitel a CEO společnosti Kytary.cz Jan Pils z rukou Kateřiny Pauzarové, Senior Account Managerky ve společnosti Visa, a Markéty Němcové, Country Managerky soutěže Visa Czech Top Shop. K gratulacím se přidal také zástupce EVO Payments Tomáš Melichar a Marek Růžička ze společnosti Bank ID.

Prostorná prodejna se rozkládá na dvou patrech, kde kromě širokého výběru zboží najdete také zkušebny, kde si můžete hudební nástroje před koupí vyzkoušet. Kytary.cz se od svého vzniku v roce 2000 vypracovaly na pozici největšího prodejce hudebních nástrojů v ČR. Kromě dvou prodejen provozuje také vlastní e-shop, který obsluhuje nejenom zákazníky v Čechách, ale i téměř po celé Evropě. Pro rychlé a pohodlné vyzvednutí objednaného zboží z e-shopu jsou v prodejně k dispozici výdejní boxy.

Kateřina Pauzarová, Senior Account Managerka společnosti Visa, titulárního partnera soutěže, ocenila především nákupní zážitek, který si zákazníci z návštěvy odnáší. „Původně pouze internetový prodejce především kytar a příslušenství, může nyní zájemce přivítat v prodejně, která kromě kytar, nabízí bicí, klávesy, housle, violy, ale také mixážní pulty pro DJs. A co je důležité i skvělé služby. Zájemci si mohou nerušeně nástroje prověřit v nově zrekonstuovaných zkušebnách. Velice mě zaujaly i automatické platební terminály napojené na výdejní boxy. Zákazník zaplatí a vzápětí se otevře box s jeho nákupem.“

„Chci pogratulovat společnosti Kytary.cz k ocenění v březnovém kole soutěže Visa Czech Top Shop. Prodejna je opravdu krásná, v podstatě se jedná o komunitní centrum. Na místě je velké množství produktů, které si lze vyzkoušet. Všechno zboží je označeno QR kódy, které po naskenování zobrazí dodatečné informace k produktu. K dispozici jsou také platební automaty a výdejní boxy, což z ní činí do určité míry samoobslužnou prodejnu. Gratuluji,“ dodal Marek Růžička, CEO Bank ID, partnera soutěže v oblasti digitalizace.

„Velice nás těší, že nás do soutěže nominovali naši zákazníci. Naši zákazníci jsou totiž v centru všeho, o co usilujeme. Chceme, aby pro ně tato prodejna byla opravdovým hudebním rájem a cítili se tu skvěle,“ doplnil Jan Pils, spolumajitel Kytary.cz.

Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí ve finálovém kole soutěže!

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010