Outdoorový ráj na 3 podlažích vyhrál zářijové kolo soutěže Visa Czech Top Shop

Největší prodejna outdoorového vybavení v historické budově

Tři patra plná outdooru v unikátní historické budově v centru Prahy zaujala naše inspektory natolik, že svým hodnocením udělali z nové prodejny Rock Point vítěze zářijového kola. Obchod se nachází v historické budově v Havlíčkově ulici naproti Masarykově nádraží. Interiér, ve kterém je znát snaha skloubit vystavení zboží s geniem loci památkově chráněného domu, vytváří velice zajímavý koncept. Ten stojí za návštěvu i v případě, že nejste fanoušek outdoorových sportů. Kromě citlivého pojetí designu prodejny ocenili naši inspektoři logické uspořádání zboží podle jednotlivých sportů a možnost vyzkoušet si vystavené zboží přímo v prodejně na lezecké stěně nebo skalní lávce. Další plusové body si připsali za ochotnou a milou obsluhu. K prvnímu místu velice gratulujeme!

Síť prodejen Bonveno zabodovala se svou smíchovskou pobočkou

Prodejna v ulici Karla Engliše patřící do nové sítě sousedských prodejen s potravinami a občerstvením Bonveno obsadila v naší soutěži druhé místo. Naše inspektory přesvědčila jednoduchou a přehlednou navigací, vhodně zvoleným sortimentem odpovídajícím účelu prodejny – tedy rychlým denním nákupům, vstřícnou obsluhou a využitím digitálních obrazovek. Interiér prodejny působí moderně a svěže. Zvenčí je prodejna dobře viditelná. Blahopřejeme k umístění!

Šperky a zákaznický zážitek v jednom v klenotnictví Halada

Nově zrekonstruovaný butik rodinného multibrandového klenotnictví Halada v pražské Pařížské ulici na své zákazníky přímo dýchá luxusem. Hned na začátku ocenili naši inspektoři působivý exteriér prodejny, který nabízí pohled na vystavené šperky v krásně nasvícených boxech. Exkluzivnímu interiéru prodejny dominuje prosklený pult, ve kterém jsou šperky vystavené. Celý koncept dokonale ladí s místem, kde se prodejna nachází, podtrhuje krásu vystaveného zboží a nechává šperkům vyniknout. Gratulujeme!

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme