Návštěvnické centrum Nobilis Tilia si převzalo ocenění za vítězství v soutěži Visa Czech Top Shop

V nádherná přírodě Národního parku České Švýcarsko vznikají přírodní aromaterapeutické produkty české firmy Nobilis Tilia. Místní prodejna, která je zároveň i čajovnou, získala od našich inspektorů nejvyšší známky v červencovém kole soutěže kamenných prodejen Visa Czech Top Shop. Zaslouženě tak získala první místo a postup do velkého finále. Ocenění si z rukou organizátorů soutěže a zástupkyně ČSOB banky Jitky Šimkové převzali přímo v prodejně Martin Růžička, generální manažer Nobilis Tilia a marketingová manažerka Simona Brhelová.

Martin Růžička nás provedl výrobou a blíže vysvětlil, jaký je příběh místa, kde se návštěvnické centrum nachází. „Vyrábíme zde veškerou přírodní aromaterapeutickou kosmetiku, kterou si u nás můžete koupit. Firma příští rok oslaví 30leté narozeniny a tady na Vlčí Hoře jsme od roku 2004. Součástí rekonstrukce v roce 2017 byla obnova původní obecní školy z roku 1910, kde máme nyní návštěvnické centrum, ve kterém se nachází i čajovna a oceněná prodejna. Součástí našeho areálu je také Krásná zahrada.“

Nobilis Tilia je výrobcem přírodní aromaterapeutické kosmetiky pro celou rodinu, éterických olejů a bylinných čajů. Celý sortiment vyrábí lokálně ve svém areálu kousek od Krásné Lípy, jehož je oceněná prodejna součástí. Během návštěvy máte možnost relaxovat v klidné biozahradě, vyzkoušet účinky kosmetiky Nobilis Tilia v kosmetickém a masérském salonu a poté si posedět v místní bylinkové čajovně. V prodejně můžete prohlídku zakončit nákupem voňavých produktů z místních bylinek.

„Nobilis Tilia v češtině znamená Krásná lípa, stejně jako název tohoto místa. Koncept prodejny, složení prodejny, atmosféra – to vše posouvá úroveň servisu zákazníkům na vyšší úroveň. Jsem velmi rád, že jsme jim dnes mohli předat diplom pro vítěze červencového kola 2023 Visa Czech Top Shop. Všechny bych rád pozval k návštěvě v této fantastické prodejně,“ doplnil manažer soutěže Jiří Beran.

Ke gratulaci se přidala i obchodní zástupkyně ČSOB banky Jitka Šimková. „Se společností Nobilis Tilia spolupracujeme už více jak 10 let. Když jsme se dozvěděli, že tato prodejna dostala ocenění v soutěži Visa Czech Top Shop, moc nás to potěšilo. Ještě jednou gratulujeme.

 

 

Výhrou v červencovém kole si prodejna zajistila postup do velkého finále mezi 12 nejlepších prodejen roku 2023. Gratulujeme k úspěchu!

Video z předávání můžete zhlédnout níže

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme