POS média

Reklama na nákupních vozících

01 In-store - 01 Cargo Trolley Advertisement

Pohyblivý (vnitřní a částečně i vnější) nosič udržuje dlouhodobý vizuální kontakt nakupujících v průběhu celého nákupu zákazníka. Díky přímému zásahu v momentu nákupního rozhodování, se stal druhým nejžádanějším POS nosičem.

Využívá se nejčastěji pro podporu nových výrobků a speciálních prodejních akcí, vhodný je pro zásah malých a středních podnikatelů.

Dělič nákupu

01 In-store - 03 Client Separator

Vnitřní nosič, který se nachází v pokladní zóně, velmi podporuje impulzní nákupy vznikající v důsledku čekání ve frontě a často vyžívá zrakové dostupnosti vystavených výrobků.

Využívá se pro dlouhodobé kampaně, neboť za nízké náklady na kampaň umožňuje přímou komunikaci s cílovou skupinou.

Polep pokladního pásu

01 In-store - 04 Conveyor Belt Advertisement

Vnitřní dynamický nosič ve formě nálepky, který je umístěný v pokladní zóně na pokladních pohyblivých pásech.

Je vhodný pro připomenutí produktu anebo služby v momentu před a při placení. Může sloužit jako alternativa pro efektivní a nízkonákladové kampaně.

Stojan u vstupu

01 In-store - 05 Entrance Gate

Tento statický vnitřní nosič má vliv na nakupujícího přímo před vstupem nebo při odhodu na prodejní plochu. Reklamní brány jsou velmi viditelné, a proto jsou pro zadavatele velmi atraktivním nosičem.

Nejvíce se využívají pro netradiční podporu prodeje.

Vstupní brány

01 In-store - 06 Entrance Sleeves

Dynamický vnitřní nosič, který je přímo umístěný na vstupu do prodejny, zasáhne každého nakupujícího. Je to velice atraktivní a viditelný nosič.

Tento pohyblivý nosič je vhodný pro podporu všech kategorií produktů.

Polep vchodových dveří

01 In-store - 07 External Standing Door

Venkovní nosič, který je díky své velikosti doslova nepřehlédnutelný. Může být umístěn na pevné i pohyblivé části vchodových dveří. Zasahuje nakupujícího přímo před vstupem do hypermarketu. Jelikož je na tomto místě vysoká frekvence zákazníků, má tento nosič i vysoký účinek.

Nejčastěji se tato reklamní plocha používá ve spojení s TV reklamou pro připomenutí výrobku před nákupním rozhodnutím v prodejně.

Podlahová grafika

01 In-store - 08 Floor Graphic

Statický vnitřní nosič, který je umístěn na podlaze, zasáhne nakupujícího přímo u propagovaného výrobku. Je to atraktivní a i z dálky viditelné médium, které přitáhne nakupujícího přímo k regálu s propagovaným zbožím. Velmi výrazně zvyšuje počet impulsních nákupů. Obvyklá velikost je 1 m2, maximálně 2 m2. Dá se vhodně kombinovat s polepem vstupních dveří (většinou ve velikosti 0,5 m2). Nejefektivnější je však v plastickém provedení 3D.

Paletový design

01 In-store - 11 Pallet Design

Statický vnitřní prvek, který je umístěn na prominentním místě v hlavních uličkách propagovaného segmentu zboží. Tento velmi výrazný vizuální prvek má okamžitý zásah na nakupující a vzbuzuje zájem o koupi.

Nejčastěji se využívá především jako podpora výrobků v nápojovém segmentu.

Shelf Stopper

01 In-store - 13 Shelf Stopper

Statický vnitřní nosič, který je vyhodnocen jako nejžádanější médium v in-storu. Přitahuje pozornost nakupujících při průchodu uličkou, tím, že okamžitě zviditelňuje a odlišuje propagovaný výrobek od konkurenčních. Navíc výrazně zvyšuje u nakupujících počet impulzních nákupů. Shelf Stopper se dá velmi dobře použít i s výsekem. Tento prvek se používá ve dvou rozměrech – 150 x 600 mm a 150 x 900 mm.

Polepy mrazících boxů

01 In-store - 09 Ice Box Sticker

Statický vnitřní nosič umístěný na víku mrazicího boxu. V kombinaci s průhledným víkem je tento nosič dosti výrazný a naviguje nakupujícího přímo k produktu umístěném v tomto boxu. Je to velmi vhodná reklamní plocha umožňující odlišení se od konkurence těsně před vybráním zboží.

Letáčky

01 In-store - 10 Leaflet

Staticko-dynamický nosič umístěný přímo u propagovaného výrobku jej zviditelní a odliší od konkurenčních výrobků umístěných vedle. Tento nosič přitáhne pozornost nakupujících a posílí znalost značky.

Nejčastěji se tento nosič využívá pro různé soutěže, cenové akce a pro nové produkty, ke kterým dodává nové informace k podpoře jejich prodeje.

City Light Vitrine

02 Čerpací stanice - 01 - City Light Vitrine Scrolling

Dynamický venkovní nosič, který má díky osvětlení zásah 24/7 a je vhodný pro místa, kde je vysoká frekvence lidí i v nočních hodinách a běžná reklama by v této době nefungovala. Může být buď statický nebo rolující s více reklamami.

Malý stojan

02 Čerpací stanice - 05 - Nozzle

Statický venkovní nosič typický pro umístění na čerpací stanici přímo u stojanů pohonných hmot, tedy na nejdůležitějším místě na čerpací stanici.

Bicylight

04 Mobilní reklama - 01 - Bicylight

Tento dynamický venkovní nosič je umístěn za speciální odlehčené čtyřkolky na lidský pohon, které se ve městech mohou dostat na ta místa, na které se ostatní mobilní reklama nedostane. Navíc svým netradičním provedením nosiče a také čtyřkolky vzbuzuje pozornost obyvatel i návštěvníků města.

Promo-kamion

04 Mobilní reklama - 02 - Promo kamion

Tento dynamický venkovní nosič je umístěn na nákladním automobilu a je zřetelně viditelný při své jízdě městskými ulicemi i na dalších lokalitách, kde se shromažďuje větší počet obyvatel nebo vybrané cílové skupiny zadavatele (například u nákupních nebo sportovních centrech). Na těchto místech může být tento promo-kamión i pouze zaparkován, takže se načas změní na statický nosič. Nejčastěji se tento nosič současně používá ve spojení s rozhlasovou reklamou.