POS Media: Čím vás může zaujmout vystavení Red Bull?

Vítězné vystavení Red Bull za měsíc srpen v soutěži POP Star mohli zákazníci spatřit během července na vybraných pobočkách řetězce Albert. Shop in shop byl vytvořen z voštiny, vlnité lepenky a extrudovaného polystyrenu. Jeho úkolem nebylo pouze přimět zákazníka k nákupu produktu, ale celý vizuál byl koncipován i jako pozvánka na Event RED BULL KÁRY 2023. Událost pro všechny milovníky, kteří touží po nevšedních zážitcích nabitých zábavou. Na obou stranách vystavení dominovaly dopravní značky s textem, které na daný event upozorňovaly.

Podlahová grafika se vzorem silnice zároveň lákala zákazníky vstoupit do prostoru Red Bull, kde byla výrazným prvkem 3D Red Bull kreslená postava usazená přímo v modelu Red Bull káry. Na opačné straně shop in shopu bylo umístěno LED podsvícení, mini lednička s propagovanými nápoji a obrazovka. Na té běžely záznamy z předchozích adventure akcí, které Red Bull celoročně pořádá. Jejich cílem bylo opět upoutat zákazníkovu pozornost právě na výše uvedenou akci.

„Vizuál a celkové vyjádření shop in shopu včetně přidaných atraktivních doplňků, ať již zmíněné LED podsvícení, mini lednička, obrazovka, ale hlavně 3D model Red Bull káry, nás velice bavil. Věříme, že i klient byl s vystavením spokojený a těšíme se na další případné spolupráce,“ říká Jakub Janda Senior Key Account Manager POS Media Czech Republic.

Shop in shop realizovala pro klienta RED BULL Česká republika agentura POS Media CZ.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme