Říjnové vystavení Božkov Republica oslovilo porotce soutěže P.O.P. Star 10/2023

Hlavní prioritou společnosti Stock v měsíci říjnu jsou produkty Božkov Republica, které jsou spojeny s oslavou založení Československé republiky. Jejich nepřehlédnutelné vystavení tak zaujalo nejen zákazníky na prodejnách Albert, ale také naši odbornou porotu, která ho ocenila prvním místem v soutěži P.O.P. Star za tento měsíc.

„S firmou DAGO jsme vytvořili koncept, který zahrnoval jak typické prvky pro tuto kategorii – sudy, tak právě výročí samostatnosti, které bylo zdůrazněno vlajkami i samotným textem na vizuálu,“ říká k realizaci Petra Jílková, Trade Marketing Specialist Off Trade Stock. Vystavení mělo za cíl vyzvat  zákazníky, aby si při této příležitosti, kdy se náš národ stal sám sebou, připili a oslavili vznik samostatné republiky právě s Božkov Republicou. Společnosti DAGO se podle slov Petry Jílkové „perfektně podařilo produkt propojit s touto příležitostí a my jsme byli z vystavení nadšeni“.

Annette Schulze, Senior Project Manager ze společnosti DAGO k vystavení dodává: „Tradičně, jako každý rok, se na nás společnost Stock obrátila s požadavkem propagace k oslavě samostatnosti, která je na českých řetězcích již neodmyslitelně spojena s rodinou Božkov Republica. I tento rok jsme měli tu čest se tenderu zúčastnit a v konečném důsledku realizovat i náš návrh. Jsme rádi za důvěru klienta v naši komunikační agenturu a těšíme se na další spolupráci, ze které vzejdou takto zajímavé realizace.“

       

Předávání vítězného diplomu proběhlo koncem prosince v prostorách Stock za přítomnosti Michaely Klobáskové, ředitelky divize Retail Audit, ppm factum a.s. a šéfredaktorky portálu mistoprodeje.cz Jany Follprechtové.

Soutěž „P.O.P. STAR“ je odbornou soutěží POP (point of purchase) reklam a sekundárních vystavení v místě prodeje, kterou pořádá portál mistoprodeje.cz ve spolupráci s divizí RETAIL AUDIT společnosti ppm factum.

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010