FOREO na veletrhu CES uvádí na trh novou chytrou masku UFO Smart Mask

Švédská značka FOREO včera na veletrhu Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas uvedla své nejnovější kosmetické zařízení a odstartovala možnost jeho předobjednávky ve spolupráci s crowdfundingovou platformou Kickstarter. FOREO UFO je popisováno jako první chytrá maska na světě, která nabízí ošetření na úrovni lázeňské obličejové péče za pouhých 90 sekund a která kombinuje LED světelnou terapii s kryoterapií, termoterapií a T-Sonic pulzací aktivovanou prostřednictvím vašeho chytrého telefonu.

Obličejové masky byly v roce 2017 největším kosmetickým trendem v péči o pleť, oficiálně tato kategorie představuje číslo jedna, co se týká vyhledávaných termínů v Google vyhledávači, a tvoří více než 40 % online prodejů kosmetických společností na celém světě. Uvedením masky UFO (Ur Future Obsession – Vaše budoucí posedlost) se FOREO snaží nastartovat revoluci v obličejových maskách a dotknout se základních problémů omezené propustnosti, nízkého pokrytí obličeje a času, který trávíte jejich použitím.

Pleťové masky jsou tajným potěšením milionů lidí, ale opravdu si je chceme v roce 2018 dopřávat s pocitem studeného a vlhkého cáru papíru na obličeji?“ ptá se Paul Peros, CEO společnosti FOREO. „Po 4 letech vývoje návrháři a technici společnosti FOREO ukázali, že existuje lepší způsob. Vzali jsme nejnovější dostupné kosmetické technologie – procedury, které mohou stát tisíce dolarů – a začlenili je do zařízení UFO, abychom uvolnili plný potenciál našich pleťových masek. Výsledky jsou doslova z jiného světa!

Vývoj FOREO UFO (Ur Future Obsession) probíhal v utajení až do včerejšího dne, kdy byl odhalen na veletrhu CES. Tisíce lidí se shromáždily u přísně tajného úkrytu UFO na CES, aby poprvé zahlédly nejnovější zkrášlovací přístroj a pro pozvané vybrané hosty připravilo FOREO zážitek.

UFO se bude prodávat za maloobchodní cenu 279 USD a UFO mini a základní úroveň designu za 179 USD. Před uvedením na trh mohou zákazníci na Kickstarteru využít až 50% slevy.

Kampaň na Kickstarteru cílí na to, co nazývá „epidemií textilních pleťových masek“ a dělá si legraci z toho, kolik času ženy stráví s pleťovou maskou na obličeji. V asijských zemích, kde je největší počet uživatelů, je to až 5 dní ročně. Kampaň dál představuje, jak FOREO UFO poskytuje úplné ošetření obličeje za 90 sekund, rovnoměrně nanáší masku na každou část obličeje, a jak pro dosažení vynikajících výsledků umožní jeho nejrůznější funkce aktivním složkám proniknout hlouběji.

Zařízení funguje společně s pleťovými maskami speciálně vyvinutými pro aktivaci přístrojem UFO. Tyto ultra jemné masky na bázi mikrovlákna zajistí bezchybnou pleť od rána do večera a každé složení je určeno pro jedinečné ošetření pomocí přístroje UFO navržené pro probuzení nebo relaxaci, kdykoli jste připraveni jít si lehnout.

Kickstarter je dokonalým místem, kde můžete oslovit komunitu otevřenou opravdové kosmetické revoluci,“ říká Dalia Fernander, produktová marketingová manažerka společnosti FOREO. „Abychom uspěli, chceme dostat UFO do rukou tolika lidí, kolik jen bude možné, proto nabízíme až 50% slevu z maloobchodní ceny. Doufáme, že takto budou moci tisíce lidí zakusit výsledky a ukázat světu, že existuje chytrý způsob, jak používat masky!

UFO je k dispozici pouze pro nejrychlejší z vás prostřednictvím předprodeje na Kickstarteru, kde si nadšenci do zkrášlujících a kosmetických přípravků, kteří hledají inovace a změnu, mohou zajistit svůj výrobek.

UFO a UFO mini se podle plánu uvede do maloobchodního prodeje v dubnu 2018.

 

Zdroj a foto: FOREO

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010