Velkoobchod makro stabilizuje ceny vybraných produktů pro drobné maloobchodníky

Velkoobchod makro v rámci svého programu Nakupte více, zaplaťte méně garantuje svým zákazníkům dlouhodobě nízké ceny a působí tak proti současné spirále inflace v cenách potravin. Podporuje tak nejen stabilitu podnikání maloobchodníků, ale zároveň má i příznivý dopad na peněženky koncových spotřebitelů.

Úspěšný program velkoobchodu makro Nakupte více, zaplaťte méně funguje na jednoduchém principu – s vyšším počtem nakoupených položek klesá prodejní cena za jednotku. „Místo jedné přepravky rohlíků koupíte rovnou dvě a cena za jeden rohlík je tak levnější. Nesnažíme se ale, aby naši zákazníci nakupovali zbytečně více, než prodají. Vždy nabízená balení odpovídají reálným možnostem provozovatelů drobných prodejen,“ vysvětluje Romana Nýdrle, vedoucí komunikace makro.

Z pohledu českého spotřebitele zařadilo makro do projektu ty nejžádanější artikly, jako jsou mléčné výrobky, trvanlivé potraviny, nealkoholické i alkoholické nápoje nebo drogerii a mražené výrobky. V tuto chvíli, až do konce ledna probíhá první fáze, ve které makro garantuje cenu u zhruba 2 000 výrobků. „Od února potom naváže druhá fáze, kde bude více než 3 000 položek s garancí ceny na další měsíc, takže do konce února. Do druhé fáze zařadíme i 200 výrobků pod vlastní značkou Fine Life, kde cenu nastavíme tak, aby maloobchodníkovi umožnila nastavení konkurenceschopné prodejní ceny s marží mezi 20 až 30 %,“ doplňuje Romana Nýdrle.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010