Vánoce v luxusním stylu a v originálních obalech delikatesních paštik PÂTÉ DU CHEF

Češi drží světové prvenství v oblibě paštik. Proto česká rodinná firma přichází s tipy, jak zpestřit sváteční stoly ve stylu belgických luxusních delikates. K tomu také přináší netradiční dárek – originální design obalů.

Úplnou novinkou letošních svátků je speciální vánoční edice paštikových bonboniér La sélection de paté. Paštik s vínem, a to portským, madeira a šampaňským či ovocem – meruňkou, švestkou nebo třešněmi.  Paštiky Pâté du Chef si lze vychutnat také s brusinkami, švestkami a slaninou, jablky nebo lískovými oříšky. 

Jednotlivé příchutě lze zakoupit v klasických plátcích nebo ve speciálních keramických formách ve tvaru jablka, hrušky, lahve nebo v podobě jednopatrového a dvoupatrového paštikového dortu. Pro letošní Vánoce nebudou chybět ani paštikové minidortíky. Českou značku Pâté du Chef znají již ve dvaceti zemích po celé Evropě a její obliba stále roste. Beze sporu tomu přispívá i fakt výběru kvalitních ingrediencí a kombinace netradičních chutí.

Ve světě paštik je stále co objevovat. Letos například zcela nově přidáváme do základní chutě paštiky exotické dezertní víno madeira, unikátní nejenom svojí chutí a geografickým původem z ostrova Madeira, ale i způsobem výroby,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Pâté du Chef. „Všechny novinky mají luxusní vánoční balení a především vybrané chuti. Hodí se jednak na sváteční vánoční stůl, ale rozhodně i jako tip na vánoční dárek. Sortiment Pâté du Chef rozšiřujeme právě pro stále větší oblibu prémiových paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi. Paštikami pod značkou Pâté du Chef přinášíme našim zákazníkům neobvyklé receptury. Do našich paštik přidáváme netradiční ingredience, jakými jsou například portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka,“ dodává Martin Kincl.

Zdroj a foto: ALIMPEX FOOD

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner