V Pardubicích se v úterý otevře již čtvrtá prodejna Lidl

122 zobrazení

Společnost Lidl otevírá v úterý 6. dubna novou prodejnu v ulici Poděbradská v Pardubicích. Zákazníky čeká na prodejní ploše o velikosti 1400 m2 komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Prodejna nabídne vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je navíc spojen s podporou Mateřské školy Mladých.

Celkově již čtvrtá prodejna v Pardubicích přináší zákazníkům příjemné a pohodlné nakupování od začátku až do konce. Návštěvníci jistě ocení široké uličky či pokladny s velkým odkládacím prostorem a samozřejmě široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí prodejny je také pekárna, díky které zákazníci naleznou v sortimentu široký výběr čerstvého pečiva. Pro zákazníky je také připraven benefit v podobě WIFI připojení zdarma či možnosti si zakoupit lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

K dispozici je připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 101 automobilů. Vyhrazené místa naleznou také rodiny s dětmi. Aby zákazníci nalezli vždy místo k zaparkování, je parkoviště vybaveno také závorovým systémem. Nezapomněli jsme ani na majitele elektromobilů a elektrokol, pro které budou připraveny nabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

První den otevření nové prodejny v Pardubicích je spojen s podporou místní Mateřské školy Mladých. V úterý ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí herní prvky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. 

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS