V Pardubicích se otevřela poslední prodejna BILLA letošního roku

508 zobrazení

Společnost BILLA otevřela ve čtvrtek 17. prosince svoji 241. prodejnu v České republice. V Pardubicích se jedná již o 3. prodejnu ve městě, v Pardubickém kraji jde o 10. prodejnu. I v tomto supermarketu se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavého pečiva, potravin od tuzemských výrobců nebo regionální speciality s označením BILLA Regionálně.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA otevřela v Pražské ulici ve čtvrtek 17. prosince v 7.00 hodin ráno. V rámci stávajících opatření, kdy je umožněn vstup 1 osobě na 15 m2 je v této prodejně možné do prodejny vpustit současně 58 zákazníků. Nová prodejna v Pardubicích bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 1 000 m2 přispěje také přes 50 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované. Jako obvykle na zákazníky bude čekat malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno.

V průběhu celého roku 2020 jsme čelili nejrůznějším omezením, a proto nás těší, že i přes těžkou dobu jsme byli schopni otevřít celkem devět prodejen. Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a v příštím roce se opět těšíme, že přiblížíme naše služby zákazníkům v lokalitách, ve kterých je poptávají,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Zdroj a foto: REWE

RELATED ITEMS