V Milovicích vznikne nová prodejna Lidl

154 zobrazení

V průběhu tohoto týdne zahájila společnost Lidl stavbu nové prodejny v Milovicích, která bude stát v ulici Armádní. Prodejna zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla, který zajistí prosklená část fasády. Zákazníkům by se měla otevřít již na podzim tohoto roku.

Nová prodejna ve Středočeském kraji nabídne na prodejní ploše o velikosti zhruba 1400 m2 komfortní nakupování, kterému napomohou dostatečně široké uličky a pokladny s velkou odkládací plochou. Dostatek čerstvého pečiva zajistí pekárna, které bude součástí nové prodejny. „Samozřejmostí jsou velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Návštěvníci se mohou také těšit na benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představil plánované novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

K dispozici bude prostorné parkoviště o kapacitě 116 parkovacích míst. Pro komfortnější parkování bude vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Majitelé elektromobilů jistě ocení také nabíjecí stanici.

Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení.

Plánovaný termín otevření je již na podzim tohoto roku.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS