Tork představuje dvě inovativní mýdla

Nejúčinnější způsob, jak se chránit před patogeny a zajistit nový hygienický standard, je mýt si správně a pravidelně ruce. Díky bohatým globálním zkušenostem s profesionální hygienou si Tork klade za cíl informovat a podporovat podniky a dostát zvýšeným požadavkům na hygienu.

Tork představuje nová mýdla, která pomohou dostát specifičtějším požadavkům, které se na trhu objevují. Tyto dva nové vysoce kvalitní produkty jsou k dostání v pěnovém či tekutém provedení, jsou dermatologicky prověřené a mají certifikát EU Ecolabel. Ingredience jsou pečlivě vybrané, aby ochránily kůži a vyhověly různým požadavkům zákazníků. Obě se vyrábí v litrových lahvích s jednorázovou pumpičkou, která zaručí hygienicky správné mytí rukou a pomáhá snížit riziko šíření nákazy. Po vypotřebování obsahu se lahve smrští, což pomáhá snížit objem odpadu o 70%. Jsou kompatibilní s dávkovači Tork Skincare (S4 Systém) – všechny mají jednoduchý systém užívání a jsou dostupné s intuitivním senzorem pro bezdotykové dávkování.

Pro každé pracoviště: Zajistěte nový hygienický standard bez kompromisů v udržitelnosti

Současně se stoupající poptávkou po efektivních hygienických opatřeních roste také zájem o ekologicky šetrné produkty. Kromě snahy o zajištění nového hygienického standardu díky pokrokovým řešením pro mytí rukou, vyrábí Tork produkty, které podporují cirkulární ekonomiku a naše mýdla jsou navržena tak, aby snížila enviromentální dopad, například spotřebu vody nebo množství odpadu.

„Je naším dlouhodobým cílem pomoci zlepšit udržitelné prostředí na pracovištích. Efektivní spotřeba zdrojů a vědomí, že se k němu společnost připojuje, má velmi pozitivní vliv na zaměstnance i návštěvníky,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager Essity. Nové Tork čiré tekuté mýdlo na ruce pomáhá podpořit zdravé a hygienické prostředí na pracovišti: 99% ingrediencí je přírodního původu a jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost. 7 z 9 ingrediencí je rostlinného původu a celkové složení je snadno biologicky odbouratelné, což z něj dělá ekologicky uvědomělou volbu. Má nižší vliv na vodní ekosystém, protože obsažené mycí ingredience nemají škodlivý vliv na životní prostředí, ale účinnost pro čištění rukou zůstává stejná při stejné velikosti balení. Rychle pění a snadno se oplachuje díky kombinaci použitých ingrediencí, díky čemuž se o 35% sníží spotřeba vody během procesu mytí rukou.

 

Tork pomáhá kuchařům a kuchyňskému personálu s péčí o ruce

Ruce kuchařů a kuchyňského personálu jsou silně namáhané, zejména v jídelních a cateringových provozech. Nové Tork tekuté mýdlo na ruce neutralizující zápach je speciálně navržené pro profesionální kuchaře tak, aby se mohli soustředit na bezpečnou přípravu a servírování jídla. Tork tekuté mýdlo na ruce neutralizující zápach pomáhá bránit přenosu zbytků jídla na rukou a zároveň pomáhá odstranit zápach potravin, jako jsou ryby nebo česnek. Je jemné na ruce a navržené pro časté použití tak, aby mytí rukou nezpůsobovalo podráždění a poškození pokožky. Zdraví rukou přispívá ke spokojenosti personálu, což je klíč k harmonickému kuchyňskému prostředí.

Zdroj a foto: Essity

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010