Swappie a Knihobot otevírají nový drop off point pro použité iPhony

Knihobot, největší český knižní secondhand, a finská společnost Swappie, expert na repasované iPhony, se spojily, aby přinesli inovativní možnost prodeje použitých iPhonů. Na nový drop off point, umístěný na pobočce Knihobotu v Holešovicích v Praze, mohou zákazníci nyní snadno, rychle a ekologicky přinést své staré iPhony a přispět tak k udržitelnému využívání zdrojů.

„Jsme rádi, že spoluprací ve formě drop off pointu můžeme podpořit poslání Swappie a přispět k minimalizaci plýtvání. Dávat druhou šanci použitým věcem, je za nás nejsnadnější cesta k udržitelnosti. Z naší zkušenosti víme, že když lidé mají možnost snadno poslat věci dál, rádi ji využijí,“ říká Barbora Votavová, brand manažerka Knihobotu. „Věříme, že nový drop off point povzbudí naše zákazníky k prodeji starých telefonů, a naopak zákazníky Swappie inspiruje k protřídění jejich knihoven,” doplňuje.

Christoph Lau, manažer pro střední a jižní Evropu Swappie, dodává: „Nový drop off point je skvělým řešením pro zákazníky, kteří chtějí prodat své staré iPhony, ale nemají čas nebo chuť se zabývat jejich balením a chozením na poštu. Ze zkušenosti z ostatních evropských zemí víme, že až 40 % lidí považuje právě balení a odesílání za největší překážku v prodeji telefonu.“

Proces prodeje probíhá jednoduše a pohodlně. Zákazník si nejprve objedná prodej svého iPhonu online na webové stránce Swappie.cz/výkup, kde určí stav svého zařízení a získá odhad ceny. Poté stačí přijít na nový drop off point na pobočku Knihobotu u Strossmayerova náměstí s telefonem a odevzdat ho obsluze. Ta se postará o zbytek – zabalí telefon a odešle ho do centrály Swappie, kde bude provedena jeho důkladná kontrola a následně proběhne vyplacení peněz na účet zákazníka. Nový drop off point je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí prodat svůj starý iPhone bez zbytečných starostí a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010