Společnost Unibail-Rodamco-Westfield ČR získala prestižní mezinárodní ocenění TOP Employer pro rok 2022

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield Česká republika, vlastník a provozovatel pražských nákupních center Westfield Chodov, Centrum Černý Most a Metropole Zličín, obdržela prestižní mezinárodní ocenění Top Employer.  Nezávislá organizace Top Employers Institute tímto způsobem už třicet let oceňuje společnosti po celém světě, které svým zaměstnancům poskytují nadstandardní pracovní prostředí. Skupina URW je jednou ze 16 společností v České republice, které se celosvětově uznávaný certifikát podařilo pro rok 2022 získat.

 V rámci hodnoticího systému certifikace byly v oblasti lidských zdrojů v české pobočce Unibail-Rodamco-Westfield jako výjimečné označeny oblasti businessové a personální strategie, udržitelnost, firemní etika, inkluze a diverzita, a v neposlední řadě i celkové hodnoty společnosti. Unibail-Rodamco-Westfield Česká republika dosáhla více než 80% bodového hodnocení a certifikát Top Employer získala vůbec poprvé.

 „Jsme nesmírně pyšní, že jsme získali certifikát Top Employer v České republice. Je to pro nás velká pocta a důkaz, že veškeré naše úsilí a strategie, které pro naše zaměstnance zavádíme, jsou v rámci trhu skutečně špičkové a mají pozitivní dopad na celkovou prosperitu organizace a angažovanost našich lidí,“ říká Pavlína Kadlecová, ředitelka lidských zdrojů ve společnosti Unibail-Rodamco-Westfield Česká republika, a dodává: „Zejména v době po prvních vlnách koronavirové krize pro nás bylo nutné zaujmout nový a inovativní přístup k našim personálním strategiím. Zlepšení jsme zavedli v řadě oblastí včetně onboardingu, diverzity a inkluze nebo péče o wellbeing našich zaměstnanců. Zároveň jsme si zachovali dlouhodobě funkční nástroje v oblasti rozvoje talentů a řízení firemní kultury. S každým úspěchem samozřejmě přichází i velká odpovědnost a naším cílem je v tomto duchu pokračovat i nadále a udávat trend nejlepších praktik v oblasti lidských zdrojů na českém trhu.“

 Unibail-Rodamco-Westfield Česká republika se tak připojuje k dalším evropských pobočkám skupiny URW, jako je například ta německá, která získala ocenění Top Employer už čtvrtým rokem v řadě. Personální oddělení společnosti Unibail-Rodamco-Westfield Česká republika se v posledních letech věnovalo především rozvoji programu zaměřeného na wellbeing, budování značky zaměstnavatele nebo diverzitu a inkluzi.

Top Employers Institute hodnotí společnosti na základě rozsáhlého dotazníku, který je zaměřen na uplatňování nejlepších praktik a postupů v oblasti lidských zdrojů a zahrnuje otázky ze šesti zastřešujících oblastí lidských zdrojů rozdělených do 20 specifičtějších oblastí, jako jsou personální strategie, pracovní prostředí, získávání talentů, vzdělávání, wellbeing, diverzita a inkluze.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010