Společnost THIMM získala stříbrnou medaili EcoVadis

Skupina společností THIMM znovu získala ocenění od EcoVadis za svůj přístup v oblasti společenské odpovědnosti firem (Corporate Social Responsibility). Výrobce obalů a POS/POP produktů obdržel stříbrnou medaili a je tak mezi 18 % nejlépe hodnocených firem v oboru. S tímto výsledkem je společnost THIMM nad průměrem ve svém odvětví.

Organizace EcoVadis hodnotí 21 kritérií, která jsou rozčleněna do čtyř hlavních oblastí: životní prostředí, dodržování lidských práv a spravedlivých obchodních praktik a udržitelný rozvoj. Ve všech čtyřech oblastech získala společnost THIMM ve srovnání s dalšími firmami z oboru nadprůměrný počet bodů a byla tak oceněna stříbrnou medailí. 

V oblasti životního prostředí boduje THIMM zejména snižováním spotřeby elektrické energie, nabídkou ekologických materiálů nebo programem pro recyklaci použitých barev. Ve výsledcích se pozitivně odrazilo také transparentní podávání zpráv, opatření přijatá v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti zaměstnanců a kodex chování dodavatelů.  S tímto nadprůměrným výsledkem jsme ve skupině THIMM spokojeni. „Corporate Responsibility ovlivňuje naše podnikatelské jednání. Naplňujeme tak koncept zodpovědného vedení podniku orientované na budoucnost,“ říká Michael Weber, vedoucí podnikového marketingu. „V současné době pokračujeme v rozvoji naší stávající strategie udržitelnosti. Ocenění ukazuje, že jsme na správné cestě.“

EcoVadis je uznávaná a nezávislá platforma, která prověřuje společenskou odpovědnost firem podle mezinárodních standardů. Cílem je sledovat sociální odpovědnost firem a zajistit, aby byla pro obchodní partnery transparentní. Společnost EcoVadis zároveň pomáhá firmám zlepšit jejich výkony v oblasti udržitelného rozvoje.

Zdroj a foto: THIMM

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010