Společnost Lidl představí své dodavatele

796 zobrazení

Dnešním dnem zahájila společnost Lidl kampaň s názvem Nejvyšší kvalita od českých dodavatelů. Každý týden bude představen jeden známý český dodavatel, který dodává své výrobky do 261 prodejen Lidl po celé České republice. V nadcházejících týdnech se mohou naši zákazníci těšit na představení celkem 5 dodavatelů.

Prvním dodavatelem, který se představí již v tomto týdnu, je kladenská pekárna La Lorraine. Pekárna produkty peče výhradně z české mouky s tradicí již 25 let. Moderní technologie a přísné hygienické podmínky zaručují, že první, kdo s pečivem manipuluje, je až konečný zákazník v prodejně Lidl. V našich obchodech poté naleznou zákazníci známe výrobky, jako jsou například cereální kaiserky, kornbagety, dýňové kostky či sladké pudinkové šneky.

Dodavatelé budou každý týden představeni v letáku, na webu společnosti i na sociálních sítích. V neposlední řadě byly natočeny speciální spoty, které poběží po dobu kampaně v televizi. Průvodcem kampaní se opět stal herec Marek Vašut, který je s Lidlem spojen již několik let“ uvedl jednatel společnosti Michal Farník.

V následujících týdnech se mohou zákazníci těšit na představení dalších 4 dodavatelů a dozvědět se tak, kdo stojí za kvalitou výrobků Lidlu. Postupně bude představen dodavatel cukrovinek Mocca, Mlékárna Stříbro, výrobce destilátů Rudolf Jelínek a Předměřické brambory.

Zdroj a foto: Lidl