Společnost dm otevřela novou prodejnu v Praze-Řepích

Společnost dm drogerie markt otevřela novou prodejnu v pražském obchodním centru Řepy. Na nakupující čeká moderně uspořádaná prodejna o prodejní ploše přes 370 m2, která nabídne mimo jiné připojení k wifi síti, dobíjecí stanice pro mobilní telefony či zákaznické toalety s přebalovacím pultem.

Široká nabídka produktů a komfort při nakupování je v dm prodejnách samozřejmostí. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán koutek s houpacím koníkem a hrací kostkou. Pro pohodlné čtení drobného písma na etiketách jsou nákupní vozíky vybaveny lupami. První dva dny mohli nakupující v nové prodejně dm využít uvítací slevu 20 procent na celý nákup a získat také pevnou tašku zdarma. Bližší informace k uplatnění slevy budou zákazníkům k dispozici přímo v prodejně.

V dm klademe důraz na šíři a rozmanitost sortimentu tak, abychom byli schopni naplňovat potřeby našich zákazníků. Novou prodejnu otevíráme na začátku září, kdy začíná škola, dospělým končí období dovolených a každý hledá tipy na svačiny do školy a do práce. Z naší nabídky biopotravin si jistě vybere každý,“ láká do nové prodejny Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Zdroj a foto: dm drogerie markt