Společnost dm otevírá 11. února novou prodejnu v nákupním centru Forum Nová Karolina

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 11. února v 9 hodin novou prodejnu v nákupním centru Forum Nová Karolina na adrese Jantarová 3344/4, Ostrava.

Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 390 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 9 do 21 hodin.

„Pro naše zákazníky jsme si k příležitosti otevření nové prodejny přichystali malé překvapení. Ve dnech 11. a 12. února nakoupí o 20 % levněji, což se jistě hodí pro valentýnské nákupy. V prodejnách dm mohou zákazníci vybírat z bohatého sortimentu pečující kosmetiky nebo vůní. Navíc zdarma získají k nákupu pevnou dm tašku, ve které nákup pohodlně odnesou,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. Produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, pak snadno najdou díky označení zelenými cenovkami. Během nákupu jsou zákazníkům k dispozici dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích.

V zázemí prodejny prozatím čekají hrací prvky, které jsou z důvodu hygienických opatření uschované, ale už nyní se těší na první dětské zákazníky, kteří si s nimi pohrají. Nakupující mají také možnost využít wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma.

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři