Savencia F&D představuje novinky u svých tradičních značek

Společnost Savencia Fromage & Dairy, která je lídrem českého a slovenského trhu značkových sýrů, uvádí na trh hned několik produktových novinek. S řadami Pribináček Sportík Bifido, Apetito Plátky a Sedlčanský Na pánvičku vstupuje výrobce do zcela nových segmentů na trhu sýrů a mléčných výrobků. Značka Apetito navíc uvádí také nový TV spot.

Savencia Fromage & Dairy nepřestává rozvíjet své značky a reagovat na potřeby i nejnovější trendy trhu. „Stále hledáme nové příležitosti. Proto přicházíme s novinkami, z nichž jsou některé v rámci svých značek malou revolucí. U Apetita jsme například nedávno představili nový design obalu a nyní přicházíme s řadou plátkových sýrů, které omlazenou identitu značky krásně završují. Navíc nám to umožní vstoupit do nových segmentů a podpořit celkový růst firmy i podíl na trhu,“ říká CEO společnosti Savencia F&D Aleš Malenka.

Apetito vstupuje do nového segmentu tvrdých a plátkových sýrů s řadou Apetito Plátky i do kategorie tavených plátkových sýrů s verzí Apetito Plátky do toustů. Zákazníkům se představí rovnou ve čtyřech produktových variantách: Originál, Tylžský, Gouda a Linie se sníženým obsahem tuku. Lahodnou chuť novinky zaručuje poctivé zrání sýrů po dobu 5 týdnů.

Novou identitu a produkty značky Apetito představuje také televizní spot, který bude v průběhu podzimu nasazen na kanálech FTV Prima. Divákům ukazuje nejen proč Apetito tak dobře chutná, ale inspiruje i k různým způsobům použití produktů značky, včetně nových tvrdých plátků.

Novinky má i Pribináček, který poprvé vstupuje do kategorie jogurtových nápojů s novinkou Sportík Bifido a následuje tak moderní trendy optimálního stravování. Sportík Bifido obsahuje prospěšné bifidobakterie přispívající lepšímu zažívání a je bohatým zdrojem bílkovin pro správný růst a vývoj organismu. A to zejména u starších dětí školního věku, kterým je nápoj určen především. Tekutá jogurtová svačinka bude dostupná v uzavíratelné lahvi ve dvou příchutích, vanilka a jahoda.

Také značka Sedlčanský představuje novinku v podobě řady Sedlčanský Hermelín Na pánvičku. Jedná se o oblíbený plísňový sýr určený k tepelné úpravě na pánvi bez použití alobalu a oleje. Hermelín se nabízí obalený kořením ve dvou variantách – paprikové nebo s bylinkami.

Zdroj a foto: Savencia Fromage & Dairy