ROSSMANN a Henkel opět vysadí stromy po celé ČR

1000 zobrazení

Je to již 5 let, co se síť drogerií ROSSMANN spojila se společností Henkel ČR, aby společně podpořily výsadbu zeleně po celé České republice. Díky projektu Vraťte stromům korunu doposud vysadily již přes 1 300 stromů v okolí prodejen ROSSMANN. I do dalšího ročníku kampaně se mohou zapojit samotní zákazníci – jejich peníze za zakoupené výrobky Henkel a Schwarzkopf poputují na podporu neziskové organizace Sázíme stromy.

Stejně jako v minulých letech se společnosti ROSSMANN a Henkel ČR divize Beauty Care rozhodly zapojit do projektu Vraťte stromům korunu i své zákazníky. Stačí, když si v období od 1. července do 25. srpna 2020 zakoupí v kterékoli prodejně ROSSMANN výrobky značek Palette, Live Color, N.A.E., Natural & Easy, Perfect Mousse, Syoss, Taft, Gliss Kur, got2b, Seborin, Men Perfect, Schwarzkopf Men, Schauma, Fa, Barnängen, Nature Box, Gliss Color, Schwarzkopf nebo Vademecum.

Z každého nákupu poputuje 1 Kč do zelené kasičky neziskové organizace Sázíme stromy, která finanční prostředky následně využije na výsadbu vzrostlých stromů v předem vybraných lokalitách po celé České republice. „Naším cílem je vysadit minimálně 400 stromů. I letos jsme se rozhodli zapojit naše zákazníky a věříme, že se nám společně podaří této hranice dosáhnout, ba dokonce ji pokořit. Zeleň prospívá našemu fyzickému i psychickému zdraví, ochlazuje města a zabraňuje erozi půdy. Staráme se o to, aby se okolí našich prodejen zelenalo, a jsme nesmírně vděční, že nám v tom naši zákazníci každoročně pomáhají. Doufáme, že jinak tomu nebude ani tentokrát,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Zdroj a foto: ROSSMANN