Premium Outlet Prague Airport: letní vlna výprodejů a nová kampaň Summer Sale POP Shopping

Premium Outlet Prague Airport spustil letní výprodeje se slevami až do výše 70 % ze stávajících outletových slev. Nákupní slevová akce odstartovala 19. června a potrvá až do poloviny srpna. Výprodeje podpoří nová komunikační kampaň Summer Sale POP Shopping opět se zpěvačkou Darou Rolins a modelkou Eliškou Bučkovou v hlavních rolích, která poběží online, v rádiích a na sociálních sítích. Podpořena bude i PR komunikací.

Stejně jako odstartovalo astronomické léto, startuje i nová vlna letních výprodejů v pražském outletovém centru Premium Outlet Prague Aiport. Téměř dva měsíce budou mít zákazníci možnost nakoupit vysněné kousky za zvýhodněné ceny ve všech obchodech, které se v POP Airport nachází. Slevy budou postupem času gradovat s hlavní vlnou výprodejů a největších slev v týdnu od 10. do 16. srpna 2020. V této době vzrostou slevy až do výše 80 % ze stávajících outletových cen.

Letní výprodeje podpoří POP Airport i novou komunikační kampaní s názvem Summer Sale POP Shopping, která navazuje na předchozí spot Beautiful Days. V hlavních rolích se opět objeví zpěvačka a ambasadorka Dara Rolins společně s modelkou Eliškou Bučkovou. Ve spotu tentokrát divák uvidí i další tváře, které doplní pohodu a letní náladu klipu.

Kampaň Summer Sale POP Shopping je tematicky rozdělená na čtyři části a zaměřuje se na nejčastější letní aktivity – outdoor, sport, dovolenou a letní party. Jednotlivé spoty jsou doplněny tematickými claimy, např.: „Roztočte to tam, kde nakoupíte trendy kousky na dovolenou za ty nejlepší ceny“ a značkami, ve kterých může zákazník danou aktivitu praktikovat. Jako Calvin Klein, Pepe Jeans, Karl Lagerfeld, Gant, United Colours Of Benetton nebo Roxy, Quiksilver, Adidas, Alpine Pro a Salomon.

Kampaň Summer Sale POP Shopping probíhá online, na sociálních sítích Facebook a Instagram, vlastních kanálech POP Airport a rádiu. Komunikaci podpoří rovněž PR.

Na kampani se podílela kreativní agentura Kotelna 55 a produkční agentura ASAP Production.

Podívejte se na spot:

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner