Orbit podpořil půl milionem korun SOS dětské vesničky

Značka Orbit se letos již pátý rok po sobě spojila s SOS dětskými vesničkami a v rámci kampaně „Pomozte jim zazářit” pomohla znevýhodněným dětem. Cílem projektu je poskytnout pomoc dospívajícím dětem z dětských domovů nebo pěstounské péče při vstupu do samostatného života. Během čtyř let Orbit věnoval více než 4 miliony korun na dobrou věc a tím pomohl rozzářit dětské úsměvy v SOS dětských vesničkách.

Výsledkem letošní kampaně byl dar ve výši 500 000 korun. Kampaň probíhala od 1. září do 17. října 2020 a podporovala mladé dospělé z pobytové sociální služby Dům napůl cesty, SOS Kotva. Hlavním cílem SOS Kotvy je začlenění mladých dospělých do společnosti. Pomáhají jim zejména se zajištěním finančního příjmu, s převzetím zodpovědností za svůj život

nebo nalezením kvalitního bydlení po odchodu z SOS Kotvy. V letošním roce finanční prostředky poputovaly na přímou pomoc dětem.

,,Jsme velice rádi, že i letos můžeme opět pomoci dětem z SOS vesniček. Jsem ráda, že Orbit pokračoval v tradici rozzáření těch dětských úsměvů, které to potřebují nejvíc. Také bych chtěla poděkovat lidem, kteří se podíleli na tomto projektu, a věřím, že budeme v naší společné spolupráci pokračovat i v budoucnu.“ uvedla Natália Vybíralová, Orbit Customer Marketing Expert pro střední Evropu.

Mgr. Jinda Šalátová, národní ředitelka SOS dětských vesniček, dodala:

,,Chtěli bychom velice poděkovat značce Orbit za poskytnutí pomoci. Finanční částka nás všechny v SOS dětských vesničkách nesmírně potěšila, a umožnila dětem jednoduší vstup do dospělosti.”

Zdroj a foto: Wrigley